Ocena kierowcy - Renault 11 Hatchback

mrq76, 19 lat temu
Rok produkcji 1988
Renault 11 Hatchback 1.7 94KM 69kW 1987-1988 - Oceń swoje auto
Nietypowa wersja, apropos - szukam właściciela siostry bliźniaczki R 1 1 g t e s i l n i k f 3 n na mpi. Choć nietypowa - wszyustkie części łatwo dostępne. Silnik - wydaje się mocniejszy niz wg tabelek, Potrafi zaskoczyc wiele napuszonych furmanek. Wolę o nią zadbać niż płacić przez 10 lat raty za fiata Pandę...
1,7 wielopunktowy,przy masie niewiele ponad 900 kg jest naprawde w porządalu. Dość nisko moment ( 146Nm/3000 obr) -cudownie przyspiesza, jeszcze lepiej wyprzedza. Na autostradzie do wrocka jechałem 180 km/h i mógł więcej... Jedyny feler: trzeba raz na jakis czas regulować zawory. Ojciec ma r19 16v i mówiąc szczerze moim jeżdzi sie równie ekscytująco jeśli nie bardziej.
Naprawdę spoko, b. krutka. Na 5 wyprzedzam bez problemu
Swego czasu jeżdziłem oplem corsa 3 gen. (firmówka) - w porównaniu z renatą to koszmar, kompletny brak czucia drogi, nieprecyzyjny ukł. kier. Lepsze doznania mam z jazdy golfem III, natomiast rania jest b. ok, to wersja usportowiona (obok r11 t) ale nie ma zaw. wozu drabiniastego natomiast delikatne, choć do tej pory wymieniłem tylko gumki na stabilizatorze
Akwarium
Bez zarzutu, oprucz popielniczki
Tu słabo w zimie tzreba zwiedzic pół Krakowa zanim zrobi się ciepło ale to małe miki
Niesamowite krzesełka, pełna elektryka
Dla mnie super lubie słyszeć jak serducho jej przyspiesza!
Jak na tej wielkości auto z takimi osiągami naprawdę nieźle miasto - 9l trasa 140 - 7,5l trasa 90 - 6,5l
no cóz, 2 lata temu 4,5 tysia, dzisiaj kiedy ceny spadly nie wiem ile jest warta na rynku , dla mnie na pewno o wiele wiecej! Warto.
No mam pewne zastrzeżenia, ale w zasadzie niech bedzie
Tu podobnie choć cudów nie ma, jak się naprawia na czas i eksploatuje zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku to jest wierna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.7 94KM 69kW [l/100km]

7,6