Ocena kierowcy - Renault 19 I Sedan

marcin.chec@o2.pl, 15 lat temu
Rok produkcji 1989
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Renault 19 I Sedan 1.4 60KM 44kW 1989 - Oceń swoje auto
Inne : w aucie zaskkoczyło mnie wiele rzeczy, bardzo dobrze sprawuje sie silnik mimi sporego przebiegu, karseria również jest w świetnym stanie poza pasem, który znajduje sie pod klapą bagażnika, niestety jest troszkę podrdzewiały ale tragedii nie ma
renault 19 chamade to jedno z najlepszych aut jakie wyprodukowano, prwadzi sie doskonale, slinik i karoseria trzymają sie super i może sporo pomieścić
rewelacji jeśli chodzi o przyspiesznie nie ma ale jak na auto z 1991 silnik sprawuje sie bez zarzutów, poza tym jest na łańcuszku rozrządu
dopiero przy przebiegu 240000km wymieniłem pierwszy raz sprzęgło
auto prowadzi sie super, świetnie trzyma sie zakrętów, na naszych drogach często wybijają sie elementy zawieszenia końcówki itp, zawieszeni dobija na dołach
widać dosłownie wszystko
na desce nie ma zbyt wielu przycisków więc jest super prosta w obsłudze
poprostu bomba, wystarczy przejechać kilkaset metrów a już dmucha ciepłym powietrzem
z prżodu miejsca jast dużo, natomiast z tyłu wyższe osoby mają raczej średnio wygodnie
rewelki nie ma ale zle też nie jest
dojerzdzam samochodem głównie do pracy część drogi po trasie część po mieście, auto pali średnio niecałe 8l na 100km
bardzo dobre atto za małą kase
trudno powiedzieć o psuciu się drobiazgów, niektóre elementy poprostu sie zużywają
naszczęście poważna usterka nigdy mi sie nie zdażyła, normalną rzeczą jest wymiana sprzęgła, elamentów aparatu zapłonowego, elementów zawieszenia i tego typu drobiazgów

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

8,8