Ocena kierowcy - Renault Express I

Firma "FEBEX" Szczekocki Michał, 17 lat temu
Silnik 1.9 D 64KM 47kW
Rok produkcji 1997
Renault Express I 1.9 D 64KM 47kW 1985-1998 - Oceń swoje auto
Fantastyczny oszczędny "żabojad" dostawczy dla małych firm - drobnego biznesu .Prosta konstrukcja, trwały silnik są gwarantem spokoju.Mój RENAULT burzy mit o niskiej trwałości i usterkowości tych aut. POLECAM z czystym sumieniem.
Bardzo dobra dynamika przyspiesza jak seicento 1,1 i do tego z każdego biegu ciągnie, może to zasługa małej masy auta jedynie 700kg
Nie ma co narzekać nic nie wyskakuje , nie zgrzyta wytrzymała 150000km.Widąć z kanłu drobne wycieki oleju ale to drobiazg !
ok.
Duże lesterka zewn, do tego przeszklone tylne drzwi skrzydełkowe to gwarantuje niezła widoczność
Wszystko w zasięgu ręki bez odrywania rąk i wzroku od prowadzonego auta
Nieźle jak na konstrukcję z lat 80-tych
Jest nie najgorzej choć fotele nieco za miękkie
Jest głośno ale nie najgorzej, poprostu auto dostawcze projektowane w 80-ch latach
Rekord to 4,2 średnio 4,6. Wyśmienicie wzór godny do naśladowania odporny na jakość paliw.
Auto kupiłem w maju 2005r za kwotę 6000zł sądzę, że po ponad 14 miesiecznej (35.000km rocznie) eksploatacji w małej firmie, różnego paliwa raczej niskiej jakości z prywatnych stacji i wielu różnych kierowców zasiadających za kółkiem renówki sprowadzonej z Holandii, dostawczak jest niesamowity ,zaskoczył mnie i moich pracowników nigdy nie odmówił posłuszeństwa i ciągle zarabia na siebie w trudnych warunkach w firmie budowlano-drogowej. Nie ma drugiego tak taniego auta , może i brzydkiego ale to przecież "uciężarowione" renault 5 z lat 80-ych.Wół roboczy niezastrąpiony w mojej firmie. Jeszcze raz polecam i daję *****.
prosta konstrukcja zapewnia trwałość poszczególnych elementów
nie było poważnych usterek mimo 9 lat i 150.000km
Renault Express I