Ocena kierowcy - Renault Grand Scenic I

Rok produkcji 2005
Renault Grand Scenic I 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Inne : KOMFORT JAZDY :)
Silnik : Koło dwumasowe
Zawieszenie : dosc czesto siadaj laczniki stabilizatora
Drugi raz bym nie kupił do przebiegu 100tyś bylem zakochany w tym samochodzie myslalem ze go bede mial kolejne 4 lata bo swietnie mi sie nim jezdzilo ale koszty napraw byly tak wielkie ze musialem to auto sprzedac zaluje ze tak pozno sie na to zdecydowalem po kazdej kolejne usterce mialem nadzieje ze teraz mi juz posluzy GDYBY NIE KIEPSKI I AWARYJNY SILNIK (1.9dci) AUTO CALKIEM DOBRE PONOC BENZYNIAKI SIE TAK NIE PSUJA DZIS WIEM JEDNO NIGDY JUZ NIE KUPIE RENAULT ZNAJOMY MA LAGUNE 1.9 DCI I MA Z NIA TAKIE SAME CYRKI JAK JA Z MOIM SCENIKIEM MIALEM I PRZY PODOBNYCH PRZEBIEGACH AUTO OPRACOWANE NA 100 KKM I NA SZROT JAK KOGOS STAC NA ODDANIE TAKIEGO SAMOCHODU PO TAKIM PRZEBIEGU NA SZROT TO POLECAM!! MNIE NIE STAC AUTO SPRZEDAŁEM MIESIĄC TEMU!!!!
Silnik gdyby nie jego awaryjnosc bylby bardzo dobry..cichutki, dynamiczny, spalanie niewielkie ALE TO NA TYLE!!BARDZO AWARYJNY!!!!!!NIEPOLECAM!!!!
bardzo ciezko ja wyczuc jak to w renault
wg mnie 3+ wczesniej mialem mniejsze samochody,wiec moze dlatego tak to odbieram, zawieszenie dosc sztywne na dziurach, ale po zakretach \"pływa\" jak to w vanie van nigdy mistrzem slalomu nie bedzie zawieszenie tez dosc awaryjne amory po 100tys.km. dodam ze sa bardzo drogie do tego łaczniki stabilizatora ktore trzeba wymieniac przy mojej jezdzie co pol roku
ok
bardzo dobrze
super
byłoby doskonale dla 5 osob ale to samochod 7-osobowy dwa ostatnie fotele dla karłów !!
trasa 5,5-6l miasto do 8,5l
ZA TA CENE TRUDNO O LEPIEJ WYPOSAZONY I WYGODNIEJSZY SAMOCHOD ALE AWARYJNOSC TEGO MODELU WSZYSTKO PSUJE!!!
zawsze cos było nie tak lista jest tak długa że nie bede wymienial
kupiłem samochod za 48tyś. zł sam sprowadziłem go z francji 4 lata temu od tego czasu włożyłem jakies 20tyś. zł do przebiegu 130kkm -turbina (regeneracja 1tyś zł) -koło dwumasowe (3700zł) -zawory -panewka na wale sie przekręciła ( 1,5zł wał i korbowod do szlifu) -kompletnie cale zawieszenie (nie wiem wkoncu juz ile bo co chwile cos pukało i stukało i co miesiąc cos) -hamulce tył i przód (nie pamietam ale przecietna cena) -wyświetlacz padl 2 razy (dało sie go naprawić za 500zł)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 dCi 120KM 88kW [l/100km]

6,2