Ocena kierowcy - Renault Kangoo II Express Maxi Facelifting 2013

Jarosław Banaś, 6 lat temu
Silnik 1.5 dCi 110KM 81kW
Rok produkcji 2013
Renault Kangoo II Express Maxi Facelifting 2013 1.5 dCi 110KM 81kW 2013-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Fenomenalne dla osób któe chcą pewnego prowadzenia i komfortu.
Układ hamulcowy : Precyzyjny i mocny.
Silnik : Ekonomiczny i mocny
Szukałem drugiego samochodu do firmy którym miałem jeździć osobiście. Miał być wygodny i dawać choć trochę przyjemności z jazdy nim. Oczekiwania spełnił z nawiązką: samochód jest mega wygodny, dynamiczny, oszczędny, pojemny i w dodatku reprezentatywny. Polecam.
Cichy, oszczeny , dynamiczny, nie brakuje mu mocy - super
Dobrze zestopniowana, begi wchodzą precyjnie.
Chyba najlepsze co może być w tym aucie. Jeździ bardzo komfortowo, świetnie wybiera nierówności, dobrze prowadzi się na wprost, nie męczy. Na początku po przesiadce z forda nie mogłem się przyzwyczaić do lekkich przechyłów, ale po kilku tys km nie widzę problemu bo samochód bardzo dobrze się rzyma drogi nawet na krętych drogach. Jedyny uślizg do tej pory był na lodzie ale wszystko sostaje pod kontrolą. Jak na pojazd dostawczy - bajka. Narazie nic się nie zużyło.
Jedynie lusterka mogły by być dzielone, ale za słupki nie ograniczają widoczności i nie tworzą dużego martwego pola.
Wszystko pod ręką.
Jedyny minus to to, że w duże mrozy słabo grzej ale jest to wina bardzo wydajnego silnika który wydziela mało ciepła. Wentylator nawet na 3 biegu ma znośną głośność. Fajną opcją jest płynna regulacja przepustnicy miedzy obiegiem owietrza z zewnątrz lub ze środka auta.
Wystarczająco dużo miejsca żeby komfortowo jechać nawet w 5 osób. Nie brakuje miejsca na nogi. Dodam że mam 190cm wzrostu i miejsca mam dość.
S - klasa to to nie jest ale jak na dostawczaka to jest naprawdę dobrze.
Narazie tylko wymiany bierzące i paliwo - więc kosztów brak.
Zawsze chciało by się tanej ale to był naprawdę dobry zakup.
Muszę skontrolować świece żarowe i ich zasilanie bo mam wrazenie, że coś słabo grzeją.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 110KM 81kW [l/100km]