Oceny Renault Megane IV GT 1.6 TCe 205KM 151kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane IV GT 1.6 TCe 205KM 151kW 2017-2020

~Robert
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Ciekawy samochód za rozsądną cenę, czuć moc chociaż za dynamiczną jazdę trzeba sporo zapłacić zużyciem paliwa ponad 11 litrów.Trochę to przeszkadza w trasie mam też Lagunę GT ale diesel i tam jest 3 litry mniej. W mieście trudno zejść poniżej 9,5 na krajówkach 8,5 . Wkurza mnie jak w poprzednim zaniżanie zużycia paliwa przez komputer o prawie litr.Samochód rewelacyjnie wygodny , super amortyzuje mimo opon o profilu 40. Nie wiem jak to...
~Alex
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Ogólnie samochód oceniam pozytywnie. W tej cenie (na start nieco ponad 100k, z paroma dodatkami i po rabacie zmieściłem się w 105k brutto) dostajemy całkiem fajnie działający automat, naprawdę niezłe osiągi i unikalną w skali segmentu tylną oś skrętną. Samochód nie ma zbyt wielu poważnych, irytujących wad (co nie oznacza, że wszystkie rozwiązania są idealne!), ale ciężko znaleźć coś, co by go kasowało kompletnie z listy zakupów (szczegóły...
3,6
~Krzysztof
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Wygląd przyspieszenie komfort jazdy na 4 . Wyciszenie gorsze niż w Hondzie np.Ufo tu cały czas słuchać świat przy oknach z lewej i prawej strony no i Awarie ciągle skrzyni nawet po wymianie znów się zacina.
~Mateusz
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Witam, auto bardzo fajne lecz nie pozbawione wad : czujnik deszczu (mogą się), R-Link lubi się zrestartowac raz na 2-3 miesiące, układ hamulcowy trochę słaby. Reszta raczej na plus, 4 control robi swoje, system Bose gra bardzo dobrze, wygodne fotele nawet przy dłuższych trasach.
~Tomasz
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Ogólnie autko super, bardzo wygodne na dłuższe trasy. Myślę że kupiłbym ponownie.
~bbbbb
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Szybka ale czasami może się zgubić przy zmianie stylu jazdy. W trybie sport zero pomyłek (Skrzynia biegów)
~Wiecho
GT 1.6 TCe 205KM 151kW
Kupując to auto liczyłem się z większym spalaniem. Co do innych kosztów to niewiele mogę napisać bo za krótko jestem jego posiadaczem (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Renault Megane IV GT