Lista ocen Seat Alhambra I (7MS) Minivan 2.0 i 115KM 85kW 1996-2000 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Tak już wcześnie pisałem raz w roku wymieniam świece, przewody, kopułkę oraz łączniki drążka stabilizatora. Kupiłem go jak miał przejechane 80tyś, drugie tyle przejechałem ja. Ponad ww, musiałem wymienić czujniki ABS, bendiks, pasek klinowy oraz rozrządu. To wszystko. Auto moim zdaniem naprawdę niezawodne, -20 czy +30 odpala, i wiem że do celu dojadę. Nigdy nie rozkraczył mi się w trasie
~sławek n.
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Po zakupie jak wiadomo paski,oleje,świece,przewody,filtry. Do tego doszło końcówka drążka kierowniczego,tylne tuleje wahacza przedniego oraz poduszki Mac Persona koszt 462zł z robocizną.
~SEATrulez@
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
źle z elektroniką. W tej chwili nie działa mi szyba kierowcy, wycieraczka tylnia, co jakiś czas zapala się kontrolka ABSu (chociaż byłem u mechanika i nie stwierdził ustaerki ABSu),
~Mirek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Do tej pory kilka drobnych usterek, ale nie były poważne, łatwo, szybko i tanio się naprawia
~Pietras
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Jest dobrym przyjacielem jeśli dbamy to jezdzimy a jesli tylko tankujemy no ty coz nie znamy dnia ani godziny
~Misiek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
dajaca sie latwo zdrapac farba w elementow wnetrza (klamki, konsola srodkowa) nie przyspaza autku uroku.
~janek
przejechałem 40tys.km tylko wymiana płynów ustrojowych
~vee_tec(at)poczta(dot)onet(dot)pl
zrobiłem nim 30 tys/rok - i poszły żarówki i eksploatacja
~jurek.
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
nic powarznego tylko to co przy przegldach.
~maniek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
mam go pól roku i nic się nie działo
Seat Alhambra I (7MS) Minivan