Lista ocen Seat Alhambra I (7MS) Minivan 2.0 i 115KM 85kW 1996-2000 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fan TOYOT
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Ogrzewanie ok ale po przejechaniu kilkunastu km, zanim 12litrów płynu sie nagrzeje trochę mija, i nie wiele pomaga tylny dogrzewać. Klima, ok chodź tez po jakimś czasie fajnie schłodzi wnętrze, gorzej jak się wiezie 7 pasażerów, wtedy ciężko chłodzić wszystkich :D
~Pietras
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Klima daje rade nawet w upały pomocny dodatkowy wymiennik w bagażnik dzieki temu daje rade schlodzic i ogrzac cale auto szybko. Minus to nawiew w bagazniku jest prze podlodze trzeba pamiętać aby go nie zaslaniac
~sławek n.
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Z ogrzewaniem miałem problem na początku.Uparłem się,żeby wymienić termostat(czytałem ,że dużo osób ma niedogrzane samochody i winę ponosi za to termostat w 99%)i jak by ręką odjął.Pamiętajmy jednak,że to duża buda.
~vee_tec(at)poczta(dot)onet(dot)pl
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
ten samochód ma wydajną dmuchawę a nawet dwie, czyli dwa obwody ogrzewania/wentylacji - nie narzekamy nigdy na zimno
~Grzesiek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Tutaj ocena troszkę słabsza. W zimie aby odparowały szyby, trzeba naprawdę się naczekać
~Misiek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
W 3 letnim aucie wymieniono corocznie serwisowany agregat. Po dalszych 4 miesiacach skorodowana rurke.
~romusmen
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
wymieniłem łożysko w sprężarce klimy
~afroooo@poczta.fm
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
ogrzewanko super no i nawet uchylne tylne szyby
~Waldek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
ogrzewa się w miarę szybko, minusem są parujące szyby

Seat Alhambra I (7MS) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
klimatyzacja padła dwa razy, kłopoty z parowaniem szyb
Seat Alhambra I (7MS) Minivan