Lista ocen Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW od 2010 (5)

~Driver
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Chyba najładniejszy i jeden z najlepiej jeżdżących samochodów w klasie. Prowadzenie? Bez zastrzeżeń, ale większe koła sprawdzają się tylko na równych drogach. Na razie nie czuję potrzeby wymiany na nowy.
2,5
~Kaśka
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
ceny przeglądu (auto na gwarancji) okropnie wygurowane, mało tego jeszcze doliczają drobiazgi, np. dolanie płynu do spryskiwaczy, pomimo, że umawiałam się telefonicznie na określoną kwotę, przy końcowej fazie o mało nie dostałam zawału:-( (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~emins
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Moim zdaniem auto niedoceniane, zachowanie na drodze idealne, wewnątrz błoga cisza, ciekawy wygląd, fajne i przydatne bajery (światła dzienne, ksenony, bardzo wygodne fotele FR). Jedyny minus to wysoka cena tej wersji, ale porównując inne marki w podobnej konfiguracji bylem mocno zdziwiony (Skoda Fabia wyceniła się na takim samym poziomie) nie posiadając pełnego wyposażenia seata. Dla mnie rewelka, a jeździłem wieloma autami (golf4, focus,...
~piotrek piterski
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Wygląda inaczej, ale nie można o tym aucie powiedzieć, że jest małe. Przynajmniej w środku. Pełne 3 lata nagrywania filmów dla dorosłych z moją dziewczyną w pełni to udowadniają. Ucinając dyskusje, podrzucam niezbite dowody: lnstagram;znieprawiona - można tam sobie śmiało zobaczyć. Pozdrawiam.
~Mellow
Seat Ibiza IV Hatchback 5d