Ocena kierowcy - Seat Ibiza IV Hatchback 5d

wojtek, 9 lat temu
Silnik 1.2 TDI CR 75KM 55kW
Rok produkcji 2011
Seat Ibiza IV Hatchback 5d 1.2 TDI CR 75KM 55kW od 2010 - Oceń swoje auto
Inne : Malutki silnik, 1,2 tdi którego bardzo się obawiałem, a jednak jest bardzo dynamiczny. do prędkości 135 km (V-max 170 km/h) Samochód idealny do jazdy mieszanej (miasto/ trasa). 4 osobowa rodzina nie ma możliwości jechać na tygodniowe wczasy tym samochodem. plastiki i fotele słabej jakości podatne na przetarcia i delikatne zarysowania. jazda powyżej 125 km/h średnie spalania na trasie zaczyna wzrastać nawet do 6 litrów. więc jak ktoś robi długie trasy dość często to zdecydowanie POLECAM silnik 1,9 tdi jest głośniejszy ale przy 130km/h ma spalanie dużo niższe mimo wszystko jestem na TAK. ! Autko tańsze od skody i volkswagena. Dla mnie jest wystarczająco duże (rodzinka dwuosobowa) samochodem jeździ głównie żona po mieście (trasy do 20 km) spalanie 5,2L identyczne spalanie będzie na trasie do 110 km/h (przy załadowaniu 5 osób) jazda do 100 km/h spalanie ponizej 5 litrów. Bardzo ładnie wyrywa do przodu po włączeniu turbiny (2,2 tys obrotów) Jestem zadowolony na 90 % nie potrzebuję bardziej dynamicznego samochodu więc ten silnik jest dla mnie idealny. (zrobiłem dopiero tylko 15 tyś ogólny przebieg 75 tyś)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.2 TDI CR 75KM 55kW [l/100km]

Usterki Seat Ibiza IV