Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2021 (5) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jest o wiele lepiej niż w większości samochodów tej klasy (te straszne, grube słupki!). W Ibizie przednie słupki są cienkie, a te tylne nie przeszkadzają, ze względu na dosyć dużą szybę i bardzo dobrze skrojone lusterka. Mimo przyciemnionych szyb z tyłu, nie mam problemu z parkowaniem czy wykonywaniem manewrów na drodze, a trochę się tego obawiałem. Nauczcie się nawyku od starego motocyklisty - przed wykonaniem manewru odwracamy głowę, a nie...
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak na ten segment aut widoczność jest doskonała - szczególnie duży plus za dość cienkie słupki A - co pomaga na przejściach dla pieszych czy przejazdach rowerowych. Myślę, że niektórym mogą przeszkadzać dość małe lusterka - jak dla mnie są jednak ok.
~Pepe
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Widoczność bardzo dobra, do tyłu również. Jedyny minus to według mnie lusterko wsteczne powinno być zamontowane 2 cm wyżej.
~l76
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Tylne słupki trochę ograniczają widoczność do tyłu nie żałujcie na kamerę cofania lub czujniki .
~autostrader
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
W aucie jest dobra widoczność. Lusteka mimo, że małe dobrze zbierają obraz.
Seat Ibiza V Hatchback 5d