Ocena kierowcy - Seat Ibiza V Hatchback 5d

Sędzia Dreed, 2 lata temu
Silnik 1.0 TSI 95KM 70kW
Rok produkcji 2017
Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny jak na swoją pojemność i 3 cylindry, super się zbiera, auto idealne do miasta i jako auto podmiejskie
Zawieszenie : Bardzo fajnie zestrojone zawieszenie, nie jest zbyt mieko i nie wytrzasną wnętrzności
Układ hamulcowy : Tutaj się Seat nie popisał, jest poprawnie, ale auto ma wg mnie zbyt słabe hamulce. Niby się nie ma do czego przyczepić, ale tarcze tylko z przodu to zbyt mało i do tego bębny z tyły, trochę poprzednia epoka. Niemniej wszystko działa poprawnie.
Super auto jak na używane z drugiej ręki z niewielkim przebiegiem.Niby prosty, a całkiem fajnie wyposażony. Zegary jak w Audi, przestronny i dynamiczny. Bardzo przyjazne auto za przystępna cenę i wg mnie dużo ciekawsze niż Skoda czy VW
Mało pali, całkiem dynamiczny tu jestem zaskoczony, niestety kultura pracy na biegu jałowym nie jest najlepsza, ale to 3 cylindry. Brzmi identycznie jak Daewoo Tico jak ktoś pamięta, identyczny dźwięk jednostki napędowej.
Biegi wchodzą jak w masło
Cicho, dobrze wybiera nierówności, jest ok
Duża i przetronna, może się podobać
Widoczność ok, bardzo poprawne wyciszenie i zestrojenie zawieszenia jak na auto tej klasy
Wszystko wg mojej oceny ok i na swoim miejscu. Wanienka na klucze przy lewarku to zbawienie, chciałbym takie coś w innych swoich autach.
Klima ok, ogrzewanie ok
Wg mnie jest bardzo dobrze
Jest ok jak na tą klasę
Póki co rewelacja, bezawaryjnie i bezobslugowo
Auto poprawne, dobrze wykonane, oczywiście to nie jest klasa premium, ale nie mam się do czego przyczepić.
Brak usterek, może na biegu jałowym jak jest zimny mało komfortowo pracuje i czasem zabrzęczy jakaś osłona termiczna z uwagi na wibracje 3 cylindrowej jednostki, ale to drobiazg
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 TSI 95KM 70kW [l/100km]