Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW 2017-2021 (6) - Ergonomia

~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Ergonomia tylko na 3. nie ma co. Auto wydaje się że jest duże ale to błąd. Bagażnik OK, miejsce na główę OK, mam 184cm i mogę usiąść za sobą wygodnie. co jest nie tak: ano: 1. jeśli macie coś koło 185cm to sprawdzie czy za kierownicą się mieścicie! BO: 1. kluczyk potrafi dotykać kolana, regulacjia kierownicy jest ale żeby było wygodnie i tak ją ustawicie proporcionalnie do fotela i kluczyk znowu dotyka kolana - bardzo nie fajne. 2. możecie...
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Deska rozdzielcza jest prosta i łatwa w obsłudze. Zwrócona lekko w stronę kierowcy nie rozprasza zbytnio. Brakuje uchwytów w podsufitce, szczególnie dla pasażerów. Brakuje miejsca w bagażniku na gaśnicę. Klapa bagażnika zamyka się dość niewygodnie i często trzeba domknąć ją od zewnętrznej (brudnej) strony. Brakuje regulacji wysokości podłokietnika. Regulacja oparcia foteli pokrętłem - lepsza byłaby wajcha.
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Autko fajne wygodne chodź mogli by troszeczkę pomyśleć nad umiejscowieniem miejsc na kupki i podłokietnikiem. Uchwyt jest umiejscowiony prawie pod podłokietnikiem. Po włożeniu kubka bądź małej butelki o wygodzie możemy zapomnieć.
~Raddisson1989
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Brak ikonki / przycisku do podgrzewania lusterek, mam opcje skladania, lecz nie ma oznaczenia swiadczacego o ich podgrzewaniu
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Niestety znalazlem 2 minusy - brak regulacji ledzwi i podlokietnik moze byc regulowany jedynie na dlugosc.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Mała pojemność baku paliwa. 40 l to zdecydowanie za mało.
Seat Ibiza V Hatchback 5d