Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW 2017-2021 (5) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Silnik jest wspaniały. Przepięknie rozpędza samochód. Nie łapie zadyszki. Turbo dziura jest... i to ogromna ale tylko poniżej 1100 RPM. W zasadzie wpada się w nią zaraz po ruszeniu jak za szybko zmienimy bieg na 2gi. Wrażenie jest jakby auto się popsuło... żadnej reakci. Kolejna wada to taka że straszni trudno jest płynnie ruszyć z 1ego biegu. Auto szarpie i buja. problem leży w tym że jeśli stoimi na światłach pierwsi to nie OK, dodajemy gazu...
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Silnik bardzo dynamiczny i w miarę oszczędny. Jednak potwierdzam inne opinie, że na zimnym "żabkuje" na 1. biegu. Po 10kkm wymieniłem olej więc nie wiem czy go ubyło. Jeśli tak, to nieznacznie. Zbiornik paliwa jest bardzo mały - tylko 45 L
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Silnik to najwieksza zaleta tego samochodu, jest ekonomiczny i dynamiczny - praktycznie nie czuc turbo laga. Nie ma dzwieku wiertarki jak 1.0 TSI. Polecam doplacic bo naprawde warto a i pozniej odsprzedanie takiego auta nie bedzie stanowilo problemu.
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Silnik bardzoo fajny dynamiczny ALE... Gdy jest zimny to na 1 szarpie, ciężko jest spokojnie ruszyć nim ze świateł. Lubi też chlapnąć sobie 0,7 oleju na 10 tys. km. Mimo tego mogę go spokojnie polecić bo jest tego wart.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo dynamiczny, ale jednocześnie kulturalny. Umiarkowane spalanie.
Seat Ibiza V Hatchback 5d