Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW 2017-2021 (5) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
skrzynia jest trochę średnia. W sensie do mazdy się nie umywa, ale wiele aut ma jeszcze gorsze. Normalnie dałbym 2 bdyby nie fakt iż ostatio jeżdziłem autem którze było fatalne. Co mi nie gra: z początku nie chciała wejść 5tka, chaczyło... i nie tylko mnie - teraz jest ok, ale zdaża się że przy ostrej jeżdzie jakiś bieg nie wejdzie czysto, i zębatki zazgrzytają. Lewarek ma fajną drogę i opór przy wbijaniu biegów nie jest tak duży jak w ibizie...
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Skrzynia bardzo elastyczna. Na 3 można jechać i 40 i 120. 6 biegów jest jak najbardziej przydatne przy większych prędkościach aby obniżyć spalanie. Jest tylko mały problem. Skrzynia szarpie przy wrzucaniu wstecznego i przerzucanie między 1 a 2 jest strasznie głośne.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Biegi wchodzą z wyczuwalnym skokiem choć zdarza się, że jeśli nie zsynchronizujemy idealnie sprzęgła to zgrzyta. Elastyczne przełożenia. Czasami nie wchodzi wsteczny i trzeba lekko ruszyć. Zmiana przełożeń jest dość głośna.
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Skrzynia biegow bardzo dobra, biegi wchodza z delikatnym i przyjemnym oporem. Skrzynia 6 biegowa.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Precyzyjna. W wersji FR krótki, sportowy lewarek.
Seat Ibiza V Hatchback 5d