Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW 2017-2021 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo atrakcyjny układ jezdny ale nie idealny. Na spowalniaczach jeżdzę wolno (zawsze). z początku wydawało mi się że jest za miękko i jest miękko jak jedziemy nie za sybko, po spowalniaczacz... jeśli jednak trafimy na dziury nawet płytkie, kiepską drogę... to szybko zmieniamy zdanie że twardo... czyli fajnie. bo zawieszenie sztywne ale można komfortowo po mieście jeżdzić byle omijać studzienki. prowadzenie w zakrętach? trudno powiedzieć bo...
~Maksu
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Jak na segment B samochod prowadzi sie bardzo dobrze, ciezko wyprowadzic go z rownowagi. Mam wersje FR z 17" kolami - wg mnie mniejsze by pogorszyly wlasciwosci jezdne a wieksze potegowaly by nieprzyjemne odczucia na dziurach. Na 17 jest w sam raz - na dziurach nie wypadaja plomby a i profil jest 45". Nie warto brac 18 do tak malego auta.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Dość twarde zawieszenie, odczuwalne na drogach o gorszej nawierzchni. Na trasie dobrze trzyma się drogi i świetnie reaguje na ruchy kierownicą (nawet w trybie comfort)
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Ibiza FR z zawieszeniem sportowym trzyma się drogi obłędnie. Nie straszne są jej zakręty i wiraże. Nawet się nie ugnie. Sztywny bolid idealny do polatania szybciej i spokojnej jazdy.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Każdy zakręt to przyjemność.
Seat Ibiza V Hatchback 5d