Oceny Seat Marbella 0.8 34KM 25kW 1986-1993

Najnowsze oceny Seat Marbella 0.8 34KM 25kW 1986-1993

3,5
~cor
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Generalnie świetny samochód na miasto. Samochodzik w rodzinie od 12 lat ale ostatnie 5 spędził w garażu. Ja jako kierowca jeździłem nim nie cały rok i wiele mi to dało. Doskonały samochód do nauki jazdy. Wymaga cierpliwości, pomyślunku. Choć niedoceniany... Nie kupiłbym następnego bo koleją rzeczy jest kupienie wygodniejszego i lepszego samochodu. Chyba że w celach kolekcjonerskich lub wersję 4x4...
~lesnikzg
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Tylko na krótkie trasy, czasami na dłuższe dla wytrzymalych :). Do miasta, na zatłoczone parkingi ideał. przy tej wartości pojazdu nie ma obaw. Dojazdy do pracy i do pobuszowania po mieście to rewelacja. Szybka konfiguracja siedzeń i mam minidostawczy. Przewieźć pralkę, meble lub średnią lodówkę- żaden problem mówisz i masz :)
3,7
~majkel
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jest to świetne auto dla oszczędnych którzy potrafią przymknąć oko na to że auto nie jest konstrukcji z tego wieku:) i nie mają zboczenia estety. Dobrze zadbane autko nie zawiedzie nigdy w trasie i odwdzięczy się małym apetytem na paliwo a i OC jest prawie jak za malucha. W porównaniu do cinquecento jest więcej miejsca i 2 razy taki albo 3 bagażnik. POLECAM ale tylko dobrze dbane.
~crazy
Hatchback 0.8 34KM 25kW
cena + eksploatacja + dynamika - ogrzewanko + wrazenia z jazdy + ładownosc( 28 cali tv wjezdza z przystawką na dvd:) = seat marbella p.s. jak mam kupic za ta cene malucha o 8 lat młodszego to biore mirunie no tak na zdrowy rozsadek porownajcie
4,1
~merit2@go2.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jest to tani samochodzik przeznaczony zarówno dla początkujących kierowców jak i osób o nie wygórowanych ambicjach i z lekkim przeciągiem w portwelu. Kupiłem go żonie i mimo, że mam swój o kosmicznym standardzie to i tak z podnieceniem śmigam marbellą kiedy tylko mam wolną chwilę. Pierwsza klasa tym bardziej, że patrząc na jego cenę stwierdzam, że nie jedno porządne samochodowe radio kosztuje więcej. Pozdrawiam użytkowników:))))
3,8
~m_wojcik@pf.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Swietny samochód, szkoda że tak mało u nas popularny - nic tylko fan-club załozyć. Jeżdżę tym trzy lata z powodzeniem i polecam każdemu, kogo stać tylko na malucha - w tej samej cenie a o niebo lepszy.
3,4
~ceniu@wp.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jest to wprawdzie replika Fiata Pandy ale wydaje się ze jest pod paroma wzgledami lepszy - chocby blacha: moj 12 lat i dopiero niedawno cos sie pokazalo ;) pozatym spalanie na trasie jest naprawde male , natomiast w miescie.... pali zbyt duzo :-((
~Sylwester :D
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Seat Marbella jest to moim zdaniem dobry samochód dla początkujących , dla uczących się jeździć i dla tych którzy jeżdżą codziennie do pracy. Jest niezawodny , ma przestrzeń i dobrą widoczność.
~FfReEdI
Hatchback 0.8 34KM 25kW
gdybym mial wybierac miedzy najnowszym maluchem ´´elx´´ a marbelkom wybral bym marbelke
~Bartek
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Autko oceniam na 5. Fajne, wdzięczne autko. Wszędzie ze mną: w tłocznym mieście, trasie szybkiego ruchu i leśnych bezdrożach (a tam często bom leśnik)