Ocena kierowcy - Seat Marbella

www.seat-marbella.prv.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1991
Seat Marbella 0.9 40KM 29kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Świetne auto podaobnie jak Fiat Panda www.seat-marbella.prv.pl www.fiat.panda.prv.pl
Dla wyjaśnienia mam 850 a nie 900, choć to ten sam silnik, tylko z jakimiś małymi zmianami konstrukcyjnymi. Jak na swoją małą pojemnośc zachowuje sie całkiem nieźle, Choć oczywiście ogień to to nie jest.
Mam 4 biegową. Zachowuje się jak w każdym fiacie (bez względu czy nowym czy straym), dobra ale nie jest ideałem.
Super sprawa wysoki prześwit pomiędzy podłogą a jezdnią. Świetnie sprawuje się an bedrożach. Wada takiej konstrukcji to podatnośc na boczny wiatr.
Ggromna przednia szyba, wysoko umieszczone siedzisko, sparwia że widzisz wszystkow w oknach. Jest jedka minus - lusterka boczne pokazują zbyt mało.
Mało półek, ale te co są, szczególnie przednia wieka półka przez całą szerokośc samochodu, jest super pojemna, a jako pzrykłąd podam to, że nawet jak jadą ze mna dwie kobiety, to wszystkie ich torby jednocześnie mieszczą sie na pzredniej półce. Minus w mojej wersji "Jeans" to brak półki na radio.
Bez rewelacji, ale jest. Choć teraz zimą przydało by się trochę więcej ciepłą.
Ogromna pzrestrzeń jak na auto tej klasy. W cenie malucha masz samochód bardziej pejmny niż CC i TICO razem wzięte.
Prawie nie ma wyciszenia, bardzo słychać silnik, a przy dużych prędkościach wiatr, a do tego mało tapicerki wewnątrz, sparwia, ze w tej ogromnej metalowej puszce dźwięk się nasila.
Latem pali minimalnie więcej niż palił mi maluch: 6,5 - 7 l. Zimą gorzej, gdy jeżdże na krótkich odcinkach w mieście nawet do 8 l. doszło spalanie pzry pełnym obciążeniu samochodu i jeżdżeniu z pedałe gazu non stop w podłodze.
ZA cenę malucha, masz świetny i bardzo pojemny samochodzik.
Mniejsza awaryjność niż maluch.
przez pół roku jeżdżenia nie pzrydarzyły się na szczeście

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 40KM 29kW [l/100km]

6,7