Ocena kierowcy - Seat Marbella

tańczącykowboj, 16 lat temu
Rok produkcji 1991
Seat Marbella 0.9 40KM 29kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Inne : najbardziej podoba mi się to że dobrze w niej wyglądam jast nietypowa i bardzo mało ludzi tym jeżdzi wolą kupic golfa 2 z przebiegiem 300.000km zespawać zawieszenie włorzyć za duże głośniki wystroiś się w dresik adidas lub puma i strugać pawiana
super autko jest niezniszczalne i niezawodne kupiłem je brat ma takie samo którym jeżdzi do pracy jego marbelka ma 12000km przebiegu i nic się nie dzieje to przwdziwy samochód a nie jakieś tam świecące sreberko na pokaz
cudowna jednostka napędowa wysoka kultura pracy , bardzo duża elastyczność dobre przyspieszenie
biegi chodzą bardzo precyzyjnie i lekko ledynie gałka zmiany biegów jest trochę za długa i wygląda jak mikrofon ale da się skrócić i będzie ok
dobrze się prowadzi tylne rozwiązanie pozwala na wożenie dużych ciężarów jast proste ale wytrzymałe nie ma się co popsuć
widaś wszystko do okoła jak w szklarni pełna bajera
wszystko jest pod ręką niczego nie brakuje
wiatrak trochę brzęczy trzeba go często smarować ale ogrzewanie i wentylacja działają bez zarzutów
bardzo przestronne wnętrze mimo pozornie małych gabarytów wyjąłem z tyłu siedzenie i jażdżę nim do pracy super się sprawdza z tyłu jest tyle miejsca że można z powodzeniem wyskoczyć z panienką do lasu na małe bara-bara
ogólnie nie jest żle nic nie puka nie stuka silnik też cicho pracuje co prawda to nie lexus ale jak na takie autko jest spoko
spalanie ok 6 litrów na 100km w cyklu mieszanym przeglądy to jak w każdym aucie naprawy to prawdziwa niespodzianka są śmiesznie tanie za uszczelkę pokrywy zaworów zapłaciłem tylko 3zł
kupiłem auto z 1991roku z przebiegiem 19 tyś km jest w idealnym stanie jak nowe i dałem za nie tylko 1000zł myślę że zrobiłem dobry interes prawie nowa marbelka za takie pieniądze
to auto się nie psuje bo nie ma się co w nim popsuć jest proste i toporne to doskonałe narzędzie nie wymaga wiele uwagi doskonale spełnia swoje zadanie
nie ma poważnych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 40KM 29kW [l/100km]