Oceny Seat Marbella 0.9 KAT 40KM 29kW 1990-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Marbella 0.9 KAT 40KM 29kW 1990-1996

~niki129
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Bardzo fajne auto które urzeka swoją prostotą. Dzisiaj trudno o podobny samochód,, nie naszpikowany wspomagaczami, które mają ułatwić jazdę a w gruncie rzeczy ją może nie utrudniają ale irytują. Auto pracuje w zaopatrzeniu mojej restauracji i z tego zadania wywiązuje się celująco! Po wyjęciu tylnej kanapy uzyskujemy imponującą przestrzeń ładunkową powyżej 1000l. Żadne seicento Van nie może się z nim równać. Marbella jest też bardzo...
3,8
~Fan Chelsea
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
To całkiem fajny wozik ,przedewszystkim bardzo pojemny,mam 3 osobowarodzinęwięc idealne ,można spokojnie rozłozyc siedzenia i spać w 2 osoby jeśli wyruszymy w dalsza trase,wystarczy koc w chłodne dni i prawie jak hotel z 1*
3,3
~thom_77@o2.pl
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
jak narazie jestem zadowolony, naturalnie ogromnym plusem tej bryki jest instalacja gazowa. Nieukrywam natomiast że jest spory problem z dostępem do części, chyba że trafi się na fachowca który jest w stanie wskazać inne modele samochodów w których stosowane są te same części trzykrotnie tańsze, np.pompka paliwa jest identyczna jak w maluchu czy polonezie. pozdrawiam Marbellistów.
3,6
~Hebel18@o2.pl gg 3594448
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
moim zdaniem autko jest fantastyczne malo pali jest zwinne ma ciekawy krztalt no i bardzo duzrym plusem jest jego duzy przeswit bardzo polecam to autko. chetnie poroozmawiam z jakims wlascicielem takiego autka. email hebel18@o2.pl lub gg 3594448
~adameczekb@go2.pl
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Brakuje znormalizowanych części do tego autka ciągle mam jakies inne niż powinny być ale co ciekawe zawsze pasują :) Po za tym autko wykorzystuję w celach zarobkowych , zrobiłem nim 50 tyś w ciągu roku i obyo się bez jakichś strasznych kosztów napraw , tylko ten feler ze skrzynią że zgrzytają mi biegi , chętnie wymienię się doświadczeniem z innymi użytkownikami ,
~sniper
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Ogólnie fajne autko, wizualnie bardzo przekonujące, o niebo lepsze od cienkiego i malucha
3,5
~batman
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
jak dla mnie bardzo dobry samochod, nie mam duzych wymagan ale i tak oceniam dosc surowo, wszystko ok
~mad
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
super autko za mala kase !! male oplaty, malo pali poprostu poezja ;)
~sywula
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
Według mnie to doskonały samochód dla ludzi jeżdżących po terenach...
~glizda (marbellatim):)
Hatchback 0.9 KAT 40KM 29kW
kiedy w takim samochodzie gra dobry sprzecik to odwraca uwage od takiego auta jak audi tt :D