Ocena kierowcy - Seat Toledo I

tomba8@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 1.8 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Seat Toledo I 1.8 i 90KM 66kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik moze za głosny ale elastyczny i w miare ekonomiczny.
Karoseria : troche rdzy wyłazi na dzwiach
Układ elektryczny : chyba za słabo zabezbieczona przed wilgocia
Ciesze sie ,ze kupiłem te auto.Jezdzi sie wygodnie,jak bede zmieniał to tez na toledo tylko młodsze i niekoniecznie ten model.Denerwuje mnie to ze czasem elektryka szwankuje bo mam el.szyby i lusterka ale jedna szyba mi zawsze sie zacina po myjni
Silnik miło mnie zaskoczył,bardzo elastyczny,na trasie,na 5 biegu doskonale przyspiesza,nawet nie musze redukowac.Troche głosno pracuje przy przyspieszaniu co mnie na poczatku troche irytowało ale dało sie przyzwyczaic. Nie jest zagazowany na całe szczescie.Przebieg sie zgadza z ksiazka serwisowa z Niemiec wiec ,czytajac inne opinie mysle,ze jeszcze nim długo pojezdze
Dochodza czasem jakies stuki z tylnej osi ale nie wiem czym to jest spowodowane bo amortyzatory na szarpaku sprawdzałem i tylko przednie były do wymiany.Przy okazji koncówki wymieniłem.Klocki hamulcowe oryginalne tanie tylko trzeba sprawdzic przed kupnem czy sa asymetryczne cze symetryczne no i proponuje tarcze przetoczyc przy wymiane.Kazdy tokarz znajacy sie na swoim fachu to zrobi lepiej niz nowe z fabryki.Ja sam swoje przetoczyłem i maja mniej bicia niz nowe.Pasek rozrzadu i napinacz to smieszna cena-85 zł.Wymieniłem dla pewnosci
Do tyłu taka sobie,kufer wysoko zadarty i lusterka maja troche złe wybrzuszenie ale szybko sie przyzwyczaiłem
Miejsca full.Jezdzilismy w piątke ponad 600 km i nikt nie narzekał ,no i bagaznik pojemnyyy.Denerwuja mnie te właczniki za kierownica.
Czasem wentylacja chodzi tylko na 3 lub 4 ale wystarczy sciągnac panel i wyjac pokretło i wyczyscis sciezke lub przegiac blaszke
Nie ma powodów do narzekan.To nie limuzyna do jazdy na wesela
Mogłoby byc lepsze
Pali mało jezeli sie nie szaleje z gazem.Czesci sa tanie a mozna kupic skody i tez pasuja,jeden grom bo tez WW.
Seat Toledo I