Ocena kierowcy - Seat Toledo I

radek830@onet.eu, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Seat Toledo I 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : TDI nic innego!!!
w sumie dobre auto. Chwalę go bo nigdy nie zawiódł, to taki tłuczek na nasze drogi, taki wół roboczy. POLECAM!!mój do sprzedania :)
dla mnie rewelacja. szkoda że to nie 110KM ale ten też sobie radzi. no i to spalanie... ogólnie zero problemów
skrzynia całkiem niezła. jak kupiłem go było bardzo dobrze żadnych pomyłek w czasie zmiany biegów, po prawie 100 tysiącach jakie nim zrobiłem zaczynają zgrzytać nie wchodzić jak potrzeba ale ogólnie źle nie jest :)
a tu już kapota :) twarde, nie za wygodne w mieście na dziurach to można plomby pogubić na trasie spełnia swoje zadanie w 100%, trochę hałaśliwe ale ogólnie cholernie wytrzymałe no i nie za drogie w utrzymaniu
do przodu całkiem dobrze ale do tyłu okrutnie, tylko na wyczucie bo przez szybę nic nie widać, u mnie nie ma spojlera ale podobno jak jest to jest trochę lepiej-nie wiem nie miałem tak tylko słyszałem :) lusterka boczne duże to plus
taka sobie, w sumie vw, bez polotu nudno ale wszystko w sumie tam gdzie trzeba, no poza światłem przeciwmgielnym i włącznikiem ogrzewania tylnej szyby, kto to wymyślił to całe życie bym mu kazał wsadzać rękę miedzy kierownice a licznik i włączać to ustrojstwo :))
ogrzewanie ok, klima też chłodzi to ok, w sumie szybko się nagrzewa troche woniej chłodzi ale ogólnie jest dobrze
no tu to jest super. sporo miejsca z przodu mam 177cm wzrostu i jest ok z tyłu podobno też ok, no i ten bagażnik-konia można przewieźć :)
wyciszenie słabe, może że diesel nie wiem ale jest trochę głośno. no i te plastiki wszystkie trzeszczą bardzo.
tu jest bardzo dobrze, nie znam auta tych gabarytów, tej mocy i takiej pojemności żeby tak mało palił, w mieście (a tu się głównie poruszam) powtarzalne 5,5 z klimą koło 6, trasa to poniżej 5 z klimą 5 max. dla mnie rewelacja!
Tani w zakupie nie drogi w eksploatacji, jakość średnia.
no drobiazgów jest sporo a to elektryczna szyba czasem działa czasem nie, a to centralny zamek nie otwiera się od kierowcy, z pilota to już wogóle nie zresztą nigdy się nie otwierał :) abs nie działa no czasem sie włączy, jest tego sporo...
w sumie przez 100 tysięcy jakie nim zrobiłem nie zawiódł mnie nigdy tak by stanął i nie chciał ruszyć no chyba że ropy brakło :) ale to już nie jego wina.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,4