Ocena kierowcy - Seat Toledo II

Seaciak, ponad rok temu
Silnik 1.9 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2002
Seat Toledo II 1.9 TDI 150KM 110kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Niskie spalanie i dużą moc i moment. Można podkręcić łatwo i tanio silnik.
Karoseria : Purchle przy lisztwach zbiera się wodach w kanalikach i rdzewieje z wiekiem auta. Malutkie purchle wyłażą.
Elegancki samochod niezawodny ekonomiczny (naprawdę jeździłem na pustym zbiorniku nie raz i sporo km zawsze do stacji wystarczało oparów) pali tyle co nic. Tani w utrzymaniu a wykonanie jak na tamte czasy jest wręcz bardzo bardzo dobre i nawet po 20latach od produkcji można znaleźć zadbany i fabryczne toledo.
Krótko na temat. 3słowa. Wytrzymały, niezawodny, tani w eksploatacji pod każdym względem.
W skrzyni biegi zawsze wchodzą precyzyjnie. Wytrzymała dosyć bardzo. W swoim pierwszym toledo rozwaliłem skrzynie kompletnie każdy bieg. Spierdzielil mi olej ze skrzyni,niezauwazylem. W 2egzemlaprzu wczoraj kupionym skrzynia niby była wymianiana na nową cała. Strasznie ciężko chodzi na luz z biegu nie wyrzuca samo(w sensie że drążek odbija) może większość się domyśli oco chodzi. I właśnie nie wiem czy to problem nierozchodzonej jeszcze skrzyni że nowa, czy jest nieodpowiednio ustawiona
Super. Przejeżdżałem tysiące km tym autem. Prowadzi sie dla mnie idealnie jak po sznurku. Manewrowanie nim jest proste.
Ogólnie to dałbym 4.6 4.75ocene. Blacharsko git. Jak wyłazi ruda bity malowany był element. Fabrycznie problemy z ruda można było zauważyć przy lisztwach progach oraz przy krawędziach szyby przedniej tylniej i na boczkach dachu po lisztwach. Po prostu woda tam sie zbiera i z czasem czym ten samochód wchodzi wiek malutki purchle mogą się zacząć pojawiać
Widoczność no cóż. W 1toledo była bardzo bardzo dobra jeśli chodzi o światła. A nowym egzemplarzu no szału nie ma. Myślę że to z powodu zasniedzialych i podniszczonych lamp. Możliwe że kompletnie do wymiany
Spk ogólnie. A porównując z samochodami z o wiele drozszwj półki cenowej i tanie toledo. Jak na tę pieniądze daje radę jak nie jedno auto powinno.
Wszystko gra i buczy. Nigdy nie było problemu, zawsze wszystko działało bez zarzutów. Jeśli jakis właściciel tolediaka miał problem to najzwyczajniej kupił dojechana sztukę która prosi się o zatroszczenie i będzie chciała się odwdzięczyć. Niezawodnością i ekonomia.
Dla mnie osobiście wystarczająco w zupełności. W 5osob nie zazna się komfortu ale spokojnie dojedzie z miejsca na miejsce. Rosłe osobom może braknąć miejsca na tylnich siedzeniach w kolanach po za tym spk ale jak by było troszeczkę lepiej z tylu napewno to by zaplusowalo względem pasażerów.
No niestety zgadzam się że mogło być troszkę lepiej. Jednak w tamtych czasach w latach produkcji, samochody nie były na takim stopniu zaawansowania jeśli chodzi o wyciszenie i tłumienie dzwiekow
Największą zaletą. Tani tani i jeszcze jedno aż tani. W eksploatacji części itp i paliwo Disel 110km spalał mi średnio 6l, w nowo kupionym spalanie w mocno mieszanym cyklu wyszło mi 5l. Teoretycznie spokojnie można jeszcze 0.5l zbić a nawet postarać się na 4lna 100km. Oczywiście jazda full ekonomicznie.
Tani pod każdym pozorem. 3 w samym zakupie, tani w eksploatacji, tanie części. A zaraz niezawodny wsiadasz i po prostu jedziesz.nie ma prawa się zepsuć czy nawalić.
Jest git jakieś pierdulki się znajdą ale daje 5bo po prostu ma swoje lata i ma prawo coś nawalic i prosić o uwagę żeby zadbać.
Niby. Moje 2toledo. Nigdy nie miałem problemu i awarii. Przyjechałem około 120tys i naprawdę moim zdaniem. Samochód bardzo mocno nie doceniany przez kierowców. Daje wszystko co potrzeba w przystępnej cenie.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 150KM 110kW [l/100km]

5,6