Oceny Seat Toledo II

Seat Toledo II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Toledo II

~dzidkagda
Seat Toledo II
dużo fajnych i przemyślanych rozwiązań,(osłony,domykanie szyb,siłownik klapy silnik,skrzynka bezpiecznikowa itd)ładne wykonanie wnętrza,dobre materiały,mało schowków,przekombinowany układ zasilania silnika,niepraktyczny bagażnik
~Kaktuzz
Seat Toledo II
Ogólnie opinia jest jak d**a - każdy ma swoją, ja nie miałem najlepszego zdania o koncernie VW, zmieniło się to po zakupie Toledo. Samochód z ładną stylistyką nadwozia, dobrze się prowadzi, ciut za twardy ja na nasze drogi. Części tanie jak barszcz, bardzo dużo zamienników, ale ja szczerze wole wymienić na oryginał bo koszta nie są powalające. Denerwujące drobne usterki, które mają miejsce notorycznie, ale Seat zawsze dowiózł mnie do celu o...
~kwas
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Seat Toledo II
POLECAM SERDECZNIE , nie aut bez wad ale to jest godne polecenia
2,6
~zawiedziony użytkownik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Seat Toledo II
kupowałem to auto opierając się na komentarzach innych użytkowników. Okazało się chyba najgorszym modelem wyprodukowanym przez seata. jeździłem innymi markami i nigdy nie miałem problemów takich jak w tym przypadku. Zraziłem się tak do seata że nigdy więcej go nie kupię!!!
~Sajmonex
Seat Toledo II
Świetny wygląd ( wiele ludzi mówi że auto jest bardzo ładne) , wygoda jazdy bardzo dobra , układ kierowniczy rewelacja dynamika silnika naprawdę zadowala , oszczędność z jazdy na lpg na wielki + . Podsumowując nie planowałem zakupu Toledo ale bardzo polubiłem to auto
~Misiek
Seat Toledo II
swietny samochód dla mlodego i dunamicznego pana domu:) wyglada swietnie i kazdy mowi ze jest fajny. moj jest niebieski metalic i wyglada swietnie nawet na 15\" alusach z audi a3. komfort jazdy super, dunamika nie pozostawia nic do zyczenia. wyp mojej wersji jest bogate: pelna elektryka szyb i lusterek, climatronic, podlokietniki przód i tyl, tempomat i wiele przydatnych gadzetów. nie ma wstydu nawet przy nowych kompaktach w salonach. auto...
~Mariusz////2004
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Seat Toledo II
Zacznając od przodu. Silnik elastyczny oraz dynamiczny. Zawieszenie doskonałe. Wnętrze jest ogólnie dobre choć z tyłu przydała by się kilka dodatkowych centymetrów. Bagażnik przepastny choć otwór załadunkowy nie jest zbyt duży.
3,3
~BUDZIU
Seat Toledo II
kupiłem auto od 1 właściciela zagazowane na sekwencji-mam 2 rok super jazda kupiłem za 18.000 tys. zł. wart swojej ceny. Trzbe aszanowac i bedzie śmigał-po kupnie wymieniłem membranę w gazie bo paił kiepsko- samochód oceniam na 4 za 18000tys.zł warto-pod warunkiem że blacharka nie rdzewieje-umnie jest czysto zero śladów 2001 rok sierpień salonowy -seat białystok
~marekskonieczny@op.pl
Seat Toledo II
Autko oceniam ogólnie jako bardzo dobrą propozycję i alternatywę dla nudnych aut niemieckich. Jest dobrze wykonane, o ładnej sylwetce i niezawodne. Zgadzam się z jednym z oceniających, iż na serwis nie można liczyć. Niekompetencja, brak rzeczowych informacji itp. Do tego jeszcze te olbrzymie ceny wyposażenia dodatkowego dla aut używanych. Skąd np. 30.000 zł za nawigację !!! To jakaś bzdura. Ponadto brak dostępu do wyposażenia typu lampy...
~adik.s@wp.pl
Seat Toledo II
żałuje, że nie kupiłem 1.8 :) gdybym wiedział, że założę LPG na pewno szukałbym takiego silnika chociaż 1.6 jest też wystarczający.