Ocena kierowcy - Seat Toledo II

woody, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Seat Toledo II 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : No poprostu bajka, bardzo podatny na chiptuning, wystarczy wymienić jedną/dwie rzeczy które różnią go od mocniejszej wersji i już mamy kilkanaście konikó więcej. A przy tym dalej pali tyle co kotek napłakał;-)
Świetne auto dla kogoś z młodszego wieku, kto potrzebuje auta rodzinnego, ale lubi sobie pojeździć samemu:D
Silniczek w moim to ALH. Wydawał mi się bardzo elastyczny i miał dobre przyśpieszenie, jednak szybko poczytałem o tym motorze. Wymieniłem wtryski na te od TDI 110, zmieniłem program i cieszę się mocą 138 KM. Teraz to już super jeździ, nie ma żadnych kompleksów podczas wyprzedzania.
Czasami mam wrażenie jakbym nie wysprzęglił go do końca, ale ogólnie ok. Lewarek miło chodzi;-)
Super trzyma się drogi, ori zawias jest dość twardy, ale mi to akurat nie przeszkadza.
oj tutaj ciężko:/ jeżdżę kilka miesięcy, a do dzisiaj nie lubię tym autem cofać.
Wszystko jest tam gdzie powinno być.
Z przodu ok, ale tył paruje. Auto grzeje sięw ziemie dość szybko 3km w mieście, 4km na trasie i w autku jest cieplutko:-)
Z przodu jest sporo miejsca, dla mnie wystarczajaco, nie muszę odrywać pleców od oparcia żeby dostać wszystko co chcę. Z tyłu hmm... tam jest sporo mniej miejsca.
Nie takie jak w Audi, ale na poziomie VW i Skody.
To najlepszy punkt tego auta, przy takich osiągach i dość sporej ilości miejsca, spala tyle co kot napłakał:-) dużżżży plus
Ceny auta na rynku wtórnym nie są jakieś kosmiczne, a wykonanie jest dobre, jedyne co mi moze troszkę przeszkadza to plastiki w ziemie, ale ogólnie jest ok.
Nic, odpukać w niemalowane!
Nic, odpukać w niemalowane!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,4