Ocena kierowcy - Skoda Superb II Kombi Facelifting

Silnik 1.4 TSI 125KM 92kW
Rok produkcji 2014
Skoda Superb II Kombi Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW od 2013 - Oceń swoje auto
Karoseria : Przestrzeń.
Jedno jest pewne. Nie ma drugiego tak dużego auta za takie pieniądze w Kraju.
Po roku uzytkowania i dotarciu, mogę powiedzieć że ten silnik 1.4 TSI nieźle radzi sobie z tym autem. Prędkości autostradowe 140-160km/h bez problemu.
Jest normalnie, ale powinno być lepiej.
Przeciętnie dlatego, że jest bardzo czuły na nierówności. Była wymieniana belka na aluminiową z przodu, ponieważ wibracje na kierownicy były zbyt duże. Po wymianie i wyważaniu dynamicznym jest lepiej, ale nie idealnie.
Mam 185 cm wzrostu, i to jest auto dla mnie. Hektary powierzchni. Wszystko widzę. Rewelacja.Z tyłu to juz nie wiem co napisać ...Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. jak oni to zrobili ? Jerdyny konkurent to S-klasse w langu.
Tak ma wyglądać ergonomia. To normalny samochód.
Szyby nie parują, climatronic dwustrefowy + grzane siedzenia. Jest idealnie.
Hektary powierzchni. Wszystko widzę. Rewelacja.Z tyłu to juz nie wiem co napisać ...Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. jak oni to zrobili ? Jerdyny konkurent to S-klasse w langu. Dlatego go kupiłem.
Pzry 140km/h słychac delikatne buczenie, jest naprawdę ok. To co słychać nardziej to może wiatr ?
Tankuję i jeżdzę.
Najlepsze auto za te pieniądze. Opłaca się bardziej kupić superba Active niż Octavie z większym pakietem.
Wymiana belki z przodu - usunięta na gwarancji. Zerwała się taśma w kierownicy od połączenia poduszki powietrznej i klaksonu - będzie usunięta na gwarancji.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI 125KM 92kW [l/100km]

7,4