Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Skoda

Najnowsze oceny Skoda

~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
Skoda Karoq
zachwycający ale też są minusy przy tylnych drzwiach zbiera się bród wyrzucany z koła
~MaciejB69
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Skoda Superb III
Samochód irytuje dużo mniej niż Fiat ale ma wady, po pol roku myślałem już o sprzedaży, plastiki trzeszczą, głośny jak cholera, samochód ratuja systemy bezpieczeństwa w dobrej cenie (jak tempomat aktywny) i przestrzeń
~MK
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Skoda Karoq
Skoda Karoq 2018r 1,5 TSI wersja Style. Auto zakupione w połowie marca 2018 roku. Obecnie przejechane 18 tys. km. Przy 16 tys. km wymieniłem olej (na własny koszt - 570 zł) pomimo posiadanego pakietu przeglądów 30 tkm lub 2 lata / 60 tkm lub 4 lata. Opinia nt użytkowania: + zawieszenie (jeździ się wygodnie, dobrze wybiera nierówności) + silnik (osiągi naprawde nie są złe - miło zaskoczony) + spalanie (5-6 trasa 7-8 miasto), potrafi...
3,3
~MAREK .
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Skoda Octavia I
DOBRY I WYGODNY SAMOCHÓD COMBI Z 1998 ROKU DLA 4 OSÓB DUŻY BAGAŻNIK .
~Mxx_rs
Spaceback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Skoda Rapid II
Za cenę niecałych 55 tyś, biorąc pod uwagę wyposażenie, komfort jazdy oraz pakiet przeglądów za 1 zł - super!
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Skoda Octavia I
Motor w zasadzie bezproblemowy przy odpowiednim użytkowaniu. Wymaga regularnego wyjeżdżania w trasę, w przeciwnym wypadku bardzo szybko zamula się i czuć braki i tak niewielkich pokładów mocy. Nie nadaje się do szybkiej jazdy i wyprzedzania - powyżej 130 km/h nie ma w zasadzie czym deptać. Dosłownie kosmetyczne naprawy (wymiana odmy, czyszczenie intercoolera).
~Mich
Liftback 1.6 TDI 115KM 85kW
Skoda Rapid II
Autem jeżdżę już trzeci rok. Kompletnie żadnej usterki w tym czasie. Kilka dni temu na pieszym przeglądzie po 3 latach też nic nie wyszło. Zawieszenie w porządku. Auto bardzo ekonomiczne.
~Marlon
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Skoda Superb III
Samochód spełnia moje oczekiwania. Po mieście pije moje smoczysko nawet 12 l/100km - ale to na krótkich dystansach typu dzieciaki do szkoły - 12 km. Na trasie z Poznania do Krakowa, autostradą, jadąc max 100h spaliłem 5,5l/100km. Rozpędzenie na autostradzie do 180 km/h i więcej nie stanowi problemu. Auto ma wystarczające przyspieszenie. Jednak jeśli szalejesz, to płacisz - auto jest paliwożerne. Mam wersje Style - jest ok, nie mam zarzutu do...
~Astro
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda Roomster
samochód ja na niewielką klasę jest wygodny dobrze wyposażony spełniający swoją funkcję jako samochód rodzinny
~Dave
Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW
Skoda Superb III
Naprawdę super samochód za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dużo miejsa, super skrzynia DSG i silnik 2,0 TDI i jak dotąd- 75 000 km zero usterek.