Ocena kierowcy - Skoda Superb III Kombi

Silnik 2.0 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Karoseria : Duże autko wewnątrz i na zewnątrz
Silnik : Uszczelka pod głowica wraz z przewodem adblue w moim egzemplarzu 4x4 kosztowały mnie prawie 7 tys naprawa + robota w nieautoryzowanym warsztacie
Ogromne wnętrze , silnik ma swoje psikusy
Miałem ekscesy typu uszczelka pod głowicą, przewód adblue . Ogólnie motor dynamiczny , mój ma zrobiony program na 190km i śmiga pali nie dużo bo 6,7 udało mi się na trasie przy jeździe blisko 200 km/h wtedy tez uszczelka zrobiła strajk ale ponoć wadliwe fabrycznie były przy spokojnej przepisowej jeździe to na trasie poniżej 5 a miasto 5,6 , wymieniałem jeszcze świece żarowe
Mam stary i poczciwy manual
Dobrze się prowadzi
Mój egzemplarz ma 7 lat zero rdzy
Mogłoby być lepiej trochę mało widać przez tylnią szybę
Dla mnie wszystko jak najbardziej na swoim miejscu , zegary czytelne , przyciski w zasięgu ręki , podręczne schowki funkcjonalne chyba praktycznie korzystam ze wszystkich co w poprzednich autach rzadko miało miejsce bo były za daleko
Nie mam zastrzeżeń , może nawet trochę się zaskoczyłem bo szybko nagrzewa kabinę silnik w połowie temp stałej a kabina już dawno nagrzana
Mega dużo miejsca czy wysoki , czy gruby albo jedno i drugie zmieści się bez pieszczenia :)
Ja nie narzekam przy 160km/h normalnie idzie prowadzić rozmowę bez podnoszenia głosu
Myśle ze może zaskoczyć ale kupując takie autko trzeba się liczyć że może się coś wydarzyć
Jak dopieszczą materiały i zmniejsza awaryjność to może spokojnie stawać w szranki z klasą premium
Mi tylko drazki stabilizatorów padły i świece i przewód adblue przy niemal 200k przebiegu wszystko było oryginalne także myśle że miało prawo
Uszczelka pod głowicą ponoć były wadliwe bo czytałem na forach niestety ja już autka na gwarancji nie miałem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 150KM 110kW [l/100km]

5,4