Ocena kierowcy - Skoda Superb III Kombi

Silnik 2.0 TDI 190KM 140kW
Rok produkcji 2015
Skoda Superb III Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : nie bral oleju
Poprzednio jezdzilem Audi A6 Kombi z 2007, wiec zamawiajac auto bylem troche sceptyczny, ale mysle nic auto w lising na 18 miesiecy sprobojemy. Auto swietne, wiecej miejsca niz w A6 to napewno. Silnik dynamiczny, przez 29tys km nie musialem dolewac nawet kropli oleju. Potezny bagazni. Jedyna wady jakie znalazlem (kazde auto jakies ma) to: Automatyczna skrzynia biegow dla mojej zony ok ja jezdzilem tylko na trybie sport na standardowym trybie troche zamula. Druga sprawa to zawieszenie adaptacyjne jezdzilem tez na ustawieniach sport poniewaz na innych wedlug mnie za bardzo buja autem. Ostatnia rzecz do ktorej moge sie czepic to delikatne stuki ktore bylo slychac z tylnego zawieszenia w szczegolnosci zimo poza tum samochod naprawde udany.
Bez zarzutow, dynamiczny, nic sie nie psulo, nie bral grama oleju. Musze powiedziec ze jak na diesla to cichy.
Zamula na opcji drive na sport OK
napede 4x4 robi swoje, w szczegolnosci zima.
Bardzo wygodne i duze auto, nic dodac nic ujac
Wszystko na swoim miejscu, sumer opcja wirtualny pedal, nie raz zdarzalo mi sie usc z siatkami w obu rekach.
Jest ok choc uwazam ze klima moglaby byc ciut lepsza. Ogrzewanie postojowe to jest to!
Duuuuuuuuuuzzzzzzoooooo miejsca.
Uwazam ze w Audi A6, ktore mialem wczesniej bylo ciut leprze, ale placic tylko zato i za cztery kolka na masce prawie 2x wiecej to przegiecie
Ciezko mi powiedziec, ja mialem auto w firmowy leasing (taki ne typowy) to chyba sie nazywa w Polsce wynajem dlugoterminowy. Placilem ok 2000PLN miesiecznie i mnie nic nie obchodzilo oprocz paliwa. Spalanie w normie.
zadnych problemow przez 18 miesiecy
zadnych