Ocena kierowcy - Ssangyong Actyon Terenowy

Ossowski DESIGN, 15 lat temu
Silnik 2.0 Xdi 141KM 104kW
Rok produkcji 2008
Ssangyong Actyon Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW od 2006 - Oceń swoje auto
Bardzo udany zakup, solidna konstrukcja, w niczym nie ustępująca utytułowanej konkurencji. Polecam przeciwnikom nudy i monotonii na Polskich drogach. Spisuje się na medal, ale pamiętajmy, że każde nowe auto posiada tzw. choroby wieku dziecięcego... myślę, jak SsangYong wyciągnie wnioski (już od jakiegoś czasu jest dostępny nowoczesny automat) to będzie super... Ossowski DESIGN
Dobra elastyczność, choć w terenie niekiedy można zauważyć niedostatek mocy. Wysoka jak na półciężarówkę kultura pracy.
To chyba najsłabszy element w \"smoczku\". Szczególnie przy niskich temperaturach potrafi być oporna - w poprzednim aucie chodziła jak po szynach (możliwość zmiany jednym palcem) i to może dlatego takie odczucia.
Bez zarzutu, sprawdzany nawet w terenie. Solidna konstrukcja.
Przód i boki bardzo dobrze ale tył... jak to w pick-up\'ie kiepsko...
Wszystko na swoim miejscu. Wyposażenie w wersji Elegance wystarczające.
Super, szybki zimą czy przy deszczu to kwestia minut. Skuteczny odmrażacz wycieraczek.
Podobno, czego pomimo sprawdzenia osobiście - nie odczułem, konkurencja ma więcej miejsca... hmmm. Nie jestem wielki - mam 180 cm i jak dla mnie zarówno po stronie kierowcy jak i pasażera oraz z tyłu miejsca jest wyostrzając.
Pamiętając o tym, iż jest to pick-up to rewelacja.
Spalanie relacja masa/ilość paliwa bardzo dobra, trochę problem z kompetentnymi serwisami - sieć w trakcie rozwoju w Polsce. Napraw jeszcze nie poczyniłem żadnych.
Polecam dla aktywnych ludzi, mieszkających poza miastem i potrzebujących auto do pracy i nie tylko - dobry zakup! Ossowski DESIGN

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Xdi 141KM 104kW [l/100km]

9,2