Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Ssangyong – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Ssangyong

~futuro
SUV D20DTR 155KM 114kW
Ssangyong Rexton III
Auto pełne sprzeczności. Z jednej strony kochasz, z drugiej nienawidzisz. Z jednej strony ma swoje bolączki (silnik, skrzypiące wnętrze, problemy z elektryką) z drugiej strony ma coś w sobie co przykrywa nawet te poważne bolączki. Nie wiem dokładnie co to jest. Być może nietuzinkowy wygląd, być może przez to, że jest to samochód troszkę specjalnej troski ocenia się go w innej skali. Miałem już X-samochodów ale jeszcze żadnego nie darzyłem taką...
~Krzysiek M
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Ssangyong Actyon I
Świetne użytkowo - rodzinne auto. Bardzo komfortowe, miękkie zawieszenie, świetnie tłumi nierówności (jak na pickupa), bardzo dobrze wyciszony, optymalna paka gdzie zmiesci się 500 kg ziemniaków jak i zestaw nart dla całej rodziny z osprzętem. Bardzo fajny napęd terenowy.
~Krzysiek
Crossover 1.6 128KM 94kW
Ssangyong Tivoli I
Jak dla mnie to komputer podpowiadający zmianę biegów jest zdecydowanie przewrażliwiony ponieważ podczas jazdy miejskiej już przy prędkości 70 km/h zaleca zmianę biegu na 6
~Adrian
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Ssangyong Actyon I
Samochód mnie zaskoczył od nowości go posiadam i żadnych remontów nie robiłem.
~Witek
Van 2.7 Xdi 165KM 121kW
Ssangyong Rodius I
Auto kupiłem gdyż nie ma innego wyboru: duży, wygodny dla 7 osób + min.800l bagażnika! z napędem 4x4 + reduktor. "Alternatywne" 4x4 VWT4/T5, Mercedes Viano to furgony, a nie vany! do tego grzęzną w ciężkim śniegu bez reduktorów...
~rysbre
SUV 2.2 DTR 178KM 131kW
Ssangyong Rexton III
Samochód bardzo mile mnie zaskoczył. Bardzo dobrze się prowadzi, jest w swojej klasie ekonomiczny i przy tym bardzo dynamiczny. Jakość wykończenia bardzo dobra, dużo miejsca, cicho w środku. Samochód naprawdę godny rozważenia jako alternatywa jego o wiele droższych konkurentów
~dynio72
Pick Up 2.0 DTR 155KM 114kW
Ssangyong Actyon Sports I
Piękny i nietuzinkowy. Orientalne, nowoczesne wzornictwo ,trzeba polubić bez uprzedzeń -taki trend.
~Marc
SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW
Ssangyong Korando III
fajnie sie prowadzi , pali mniej niz dacia, super wygodnie i ciszej niz w sportage czy innym podobnym. Jak na razie wszystko na plus. (nawigacja kenwooda jest jedynie padaczką).
~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Ssangyong Actyon I
Wzięty z salonu z obawa czy nie popełniłem błędu. I jestem zaskoczony , pomiomo sporego przebiegu samochód bezawaryjny.
~Rex
SUV D20DTR 155KM 114kW
Ssangyong Rexton III
Solidne dzielne terenowo, duże auto. Jak na razie bez poważnych napraw. Koszt przeglądów na podobnym poziomie jak w innych markach pojazdów typu SUV. Polecam serwis w Warszawie Gadimex, profesjonalnie, rzeczowo, nie drogo. Bardzo miła obsługa.