Oceny Ssangyong – wybierz model

Najnowsze oceny Ssangyong

~Marcin
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Ssangyong Actyon
Wzięty z salonu z obawa czy nie popełniłem błędu. I jestem zaskoczony , pomiomo sporego przebiegu samochód bezawaryjny.
~rysbre
SUV 2.2 DTR 178KM 131kW
Ssangyong Rexton III
Samochód bardzo mile mnie zaskoczył. Bardzo dobrze się prowadzi, jest w swojej klasie ekonomiczny i przy tym bardzo dynamiczny. Jakość wykończenia bardzo dobra, dużo miejsca, cicho w środku. Samochód naprawdę godny rozważenia jako alternatywa jego o wiele droższych konkurentów
~Andrzej
SUV 1.6 128KM 94kW
Ssangyong XLV
Drodzy czytelnicy. Piszę ten komentarz, bo nie znalazłem żadnych na temat tego auta, na stronie AutoCentrum. Zaznaczam, że samochodu nie posiadam, a to co tu napisałem to wrażenia z jazdy próbnej z dnia 15-09-2017 roku. Przeprowadzonej w mieście i na drodze szybkiego ruchu.
~janusz
Ssangyong Tivoli
Auto kupione do firmy,jestem jednym z kierowców,bryczka typu gniotsa nie łamiotsa,dobry prześwit
~Rex
SUV D20DTR 155KM 114kW
Ssangyong Rexton III
Solidne dzielne terenowo, duże auto. Jak na razie bez poważnych napraw. Koszt przeglądów na podobnym poziomie jak w innych markach pojazdów typu SUV. Polecam serwis w Warszawie Gadimex, profesjonalnie, rzeczowo, nie drogo. Bardzo miła obsługa.
3,1
~Barbarka
Ssangyong Tivoli
Bardzo zła oprawa serwisowa marki. Na naprawy w ramach gwarancji czeka się po kilka miesięcy. Mam już 3 usterkę, w tym jedna uznana przez serwis, a nie uznawana przez Przedstawiciela Firmy.
~daniel911
Standard 2.9 TD 120KM 88kW
Ssangyong Korando II
najlepiej w tym aucie wychodzi stosunek-cena do jakości i kosztów utrzymania, jeśli chodzi o prawdziwe terenówki to jest bezkonkurencyjny
~Marcin
SUV 1.6 128KM 94kW
Ssangyong XLV
Samochód z trwałym, niewysilonym, wolnossącym silnikiem 1,6, rozrząd na łańcuchu - coraz trudniej taki kupić, u innych producentów dominują 3-cylindrowe pierdziawki 1,0l wysilone do 150KM. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów, ogromny bagażnik. Świetne zawieszenie, nie dokuczają dziury, studzienki, torowiska. Są minusy: drobne niedociągniecia w ergonomii, słabo wyciszony silnik. Reszta na 5. Cena korzystna, bo marka jeszcze mało znana w Polsce,...
~Adrian
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Ssangyong Actyon
Samochód mnie zaskoczył od nowości go posiadam i żadnych remontów nie robiłem.
~janusz