Ocena kierowcy - Ssangyong XLV

Wołek P., 5 lat temu
Rok produkcji 2018
Ssangyong XLV 1.6 128KM 94kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Inne : wykończenie wnętrza, spasowanie, ergonomia
Inne : jak na razie, brak usterek
Obiektywnie bardzo przyzwoity samochód. Zawieszenie, komfortowe fotele, przestrzeń. Ocena bezpieczeństwa, zwłaszcza side pole test.
Typowy wolnossący silnik. Bez zachwytu i bez negatywnych uwag. Daje radę.
Jak zawsze, trzeba się przyzwyczaić. Niskie biegi wymagają wyhamowania, inaczej ciężko wchodzą
Zaskakująco komfortowo, trzyma na zakrętach, a progi mogą mnie w zderzak pocałować
podobno grubsza blacha niż inne korki. Crash testy tego nie wykluczają. producent podaje, że 70% blacha AHSS (Volvo CX40 podaje 40%)
Tylna szybka mała, ale nie mam problemów z parkowaniem. Czujniki parkowania mają wystarczającą rozdzielczość żeby zaparkować +-10 cm. Duże lusterka boczne.
Najmocniejszy punkt tego samochodu. Kierownica dobrze leży w dłoniach, podłokietniki z dwóch stron, sterowanie klimą i stacją. Naprawdę na poziomie.
wentylacja działa dość łagodnie. Gdy jest ciepło, trzeba włączać na chwilę klimę. Klimatyzacja reaguje zadowalająco.
Rodzina nie narzeka. Każdy ma dość miejsca do przodu i do góry i schowki w drzwiach. Ok.
Wyciszenie ok. na autostradzie już nie tak fajnie, ale zmiana wielosezonówek na letnie wiele zmienia.
Jak na razie wysokie koszty Oc, jeśli nie masz zniżki.
Nie do pobicia. Za 78 000 mam bardzo dobre wyposażenie (kamera, relingi, alufelgi, stopy na spoilerze, składane el lusterka, kierunkowskazy na lusterkach, skórzane obszycia i kierownica. Do tego dostałem rabat dla dużej rodziny 8000.
brak, jak na razie
brak, jak na razie