Ocena kierowcy - Subaru Libero I

p121, 12 lat temu
Rok produkcji 1986
Subaru Libero I 1.0 50KM 37kW 1984-1986 - Oceń swoje auto
Karoseria : Autko jest rewelacyjne,najlepsze na swiecie- tzn ma wszystko to co powinno miec auto ,inne auta przy nim to jak komórka z przed 20 lat-nic nie mająca. No ideałem nie jest-nie pływa..no ale coż...
Zawieszenie : wymiana tulei wspornika ukladu kierowniczego-wprasowanie siłą 2 T wiec warsztat
Silnik : pekniecia wezy od ukladu chlodzenia
Generalnie brak wiedzy w obslodze auta powoduje czesc usterek,reszta to ich wiek i brak wymiany.
Ceny urzywanych od 4-6 tyś, w każdym i tak bedzie duzo do roboty wiec nie szuka sie ideału..ten model jak sie sprzedaje to bierze go pierwszy klient jaki przyjedzie.Jesli tylko ma kola i odpala to trzeba brac,a resztę się zrobi.
materiały ze starosci się zluszczają,pekają ,nie zawsze da sie cos wymienić i trzeba kombinowac.
Z uwagi na wiek 25 lat psują się czesci ze starości ,typu gumowe weze mają pekniecia, stal jest osłąbiona korozją itp. Srednio powazna usterka raz na 60km. Dostępnosc czesci minimalna,moje stalo rok bo tyle czlowiek szukał sprzęgła. Nie jest to problem bo kupując to auto nalezy kupić drugie na czesci by wymontowywac na bierząco co sie psuje- Ja szukam w lepszym stanie i wtedy ten bedzie dawcą czesci.Polecam to autko!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 50KM 37kW [l/100km]

Subaru Libero I