Ocena kierowcy - Subaru Outback III

Bart.O, 11 lat temu
Rok produkcji 2006
Subaru Outback III 3.0 245KM 180kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Tak na serio to nic jakos mnie nie zszokowalo.
Generalnie bardzo fajne auto. Sklamalem troche zaznaczajac ze \"kupil bym jeszcze raz\" . napisalem tak, bo to nie jest zle auto, ale ja nigdy nie kupuje tego samego, bo samochodow jest jednak zbyt wiele i ciagle szukam tego \"idealnego\", a to auto to jeszcze nie jest jednak do konca \"to\". Uwaga: Czesci do tych aut w Polsce brak ! To jedyna rzecz jaka mnie mocno irytowala, bo sperniczenie sie jakiejs mechanicznej pieroly i od razu wiesz, ze masz 3-4tygodnie bez auta, bo tyle sie srednio czeka na czesci. Cale szczescie nie psuje sie to jakos mega mocno. Ja naprawialem tylko to, co poprzednik zawalil. Reszta byla ok. No i obowiazkowa wymana tarcz przednich. Zadnych oryginałów ! Zalozylem tarcze Brembo (nie hamulce cale ! - tylko tarcze) + klocki ferodo i na hamulce nie dam zlego slowa powiedziec, a pewne doswiadcznie w tej kwestii mam.
Niby prawie 250km, ale to japonskie wolnossace konie jakies \"inne\'. No niby jest ta moc, ale trzeba go mocno dokrecic, a ze jest rowno w miare rozwijana, to jakoś nie czuć tego tak mocno. Jeździłem lekko słabszymi a jednak dającymi silniejsze wrażenia autami. Nie ze jest zle. To raczej subiektywne odczucie i to kogos, kto mial w zyciu ponad 30 aut.
NIe widze zadnych problemów. Nie jest to jakis szał typu dsg, ale dziala fajnie i plynnie. Jezdze od paru lat tylko automatami i ten jest w moim top3
Niby super na 4 koła. Niby super trzyma. NIby wszystko super cacy, a jednak dla mnie ciut za twardo. I to jedna z glownych przczyn dla jakis auto sprzedalem po ponad 1.5 roku. Lubie twardsze auta, ale to jednak o stopien za duzo jak na jakby nie bylo auto \'rodzinne\'
Zero problemów jak dla mnie.
Dla mnie super.
Lato bardzo fajnie. Zima tez brak jakichs \"ale\"
Troche jednak przyciasnawo w srodku jak dla mnie. I jeszcze sie trzecie dziecko urdzodziło, wiec to juz zdecydowane przegiecie ;)
Moze dla wielu to zaleta, ale silnik jednak jak dla mnie za glosny. Jak ktos sie rajcuje fajnie brzmiącym boxerem -super. Ja tęz tak mialem. A jednak Na dluzsza mete w pracy (wlasny biznes) to za glosno. Tu telefon, tu rozmowa, tu milon spraw na glowie i potrzena cisza a nie \"sport sound\"
Po zalozeniu lpg (taki bylo przeznaczenie bo nie mam problemu z LPG \" w glowie\" ) koszty bardzo fajnie jak na 250konne auto.
Tutaj rwela. Auto w Polsce mocno niedocenione. Cena za tak dobre auto obecnie mistrzostwo swiata.
Kupilem auto uzywane z przebiegiem \"europejskim\" czyli 145tyś. Niestety oczywiscie \"\"\"nie bite\"\"\" a jendak szybko okazalo sie, ze jakies historie byly. Stad kilka napraw spraw olanych lub wynikajacych z tych akcji. Ale zeby sie cos tam psulo (mialem 25tys km) to nie moge narzekac. Generalnei faktycznie calkiem ok
Brak.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 245KM 180kW [l/100km]