Oceny Suzuki Celerio 1.0 68KM 50kW 2014-2019

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki Celerio 1.0 68KM 50kW 2014-2019

~Wojtek Niemcy
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Rewelacyjne, ekonomiczne autko miejskie ale i na trasę. Proste, bez żadnych "wypasów" i udziwnień. NIEZAWODNE. Przejeżdżałem nim przez cztery lata około 35 tys rocznie - żadnych problemów, żadnych poważniejszych napraw 2 -3 żarówki i 2 razy poszło łożysko w kole przednim - wymiana. Tanie w zakupie i w utrzymaniu, np. komplet opon 140 - 180 euro. Super się prowadzi, dobrze trzyma w zakrętach. Tak - słaby silnik 1.0 ale auto jest lekkie - gdy...
~Antek
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Auto ekonomiczne. Bardzo dobra widoczność. Dużo jak na klasę auta miejsca w środku. Miękko wchodzą biegi. Najlepszy maluch do miasta. Na autostradzie też sobie poradzi choć nie jest to demon prędkości.
~Antek
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Dzień dobry. Kupiliśmy tego " maluszka" dla żony ,miała być Yaris-ka,ale ostatecznie kupiliśmy celerio. Z auta jesteśmy bardzo zadowoleni przede wszystkim jeśli chodzi o spalanie 4,4L ! Auto jak na swoje wymiary jest bardzo pojemne,dobrze wyposażone,wysoko się siedzi,silnik i skrzynia bardzo dobrze pracują. Jedyny minus to wyciszenie dachu przy padającym deszczu, no ale od można mieć wszystkiego. Dziękuję.
~adam
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Auto w tym segmencie nie ma sobie równych. Zarówno w trasie jak i jeździe miejskiej sprawuje się przyzwoicie. Ekonomiczne, zrywne, przestrzenne, naprawdę polecam. Przed zakupem porównywałem z konkurencją i praktycznie w każdym elemencie ją przebijał.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
praktyczny miejski maluch, jak dla mnie samego czy do okazyjnych wycieczek z przyjaciolmy w czworke, po prostu supe. niewieli pali, przestronny, 6 poduszek powietrznych, kontrola trakcji, czujnik cisnienia w oponach, wyswietlacz zmiany biegu, radio DAB, gniazdo USB. nie place podatku drogowego, bo emisje spalin wynosza jedynie 99g CO2 na km, tanie raty w pakiecie PCP na 30 miesiecy. za podobne pieniadze mozna kupic najtansza smrodliwa dacie...
Dziennik kosztów dla Suzuki Celerio 1.0 68KM 50kW
5,3
~Siuks
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Do miasta po prostu idealne ( krótkie skoki skrzyni , dynamiczny silnik , zwrotność, bardzo bogate wyposażenie już w podstawowej wersji ).W trasie wygląda już to trochę gorzej ( wrażliwy na boczne podmuchy wiatru, po 3 godzinach ciągłej jazdy czuje się że siedzenia mogłyby być lepiej wyprofilowane ).Całokształt oceniam na 4 wszak to nadal klasa A
~zkx
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Samochód dla 2 do 4 osób do jazdy w mieście i wypadów poza. Przestronny i oszczędny bez zacięcia sportowego.
2,1
~Maria
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
słabe auto, zwalnia gdy włączam klimatyzację, nie ma siły wyjechać pod górę, czułe strasznie na podmuchy, nie polecam szkoda pieniędzy, zaleta to tylko na razie mało pali.
~Iwona
Hatchback 5d 1.0 68KM 50kW
Mam to auto dopiero 2,5 miesięca , ma z automatyzowaną skrzynię biegów po przejechaniu prawie 2000 km uważam , że jest super . Nie mam do czego się doczepić jedynie brak nadkoli z tyłu mnie wkurza .