Dodaj swoją ocenę
Suzuki w pigułce
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Suzuki
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Suzuki

~Mario1408
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Suzuki Vitara III
Bardzo pozytywne odczucia. Ładne, wysokie auto, przestronne i wygodne w środku. Mam 182cm wzrostu i wygodnie podróżuje nim na dlugich trasach jak i w mieście.
~jm7777
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Suzuki Ignis II
Ponieważ mieszkam "daleko od szosy" a zimą w mojej okolicy odśnieżanie odbywa się siłami natury, szukałem samochodu, który zagwarantuje w miarę bezproblemowe docieranie do domu - wysoki prześwit, napęd na cztery koła, a jednocześnie będzie raczej kompaktowych rozmiarów,będzie bogato wyposażony pod kątem bezpieczweństwa i wygody. Nie chodziło mi o samochód stricte terenowy, ani o wielką limuzynę na długie wyjazdy, ot taki sobie mały samochód...
~SGV XL7
Standard 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW
Suzuki Grand Vitara I
Wedlug mnie to autko nadaje sie na dojazd do Pracy, wypad na zakupy, na miasto, jak i na ryby grzyby do lasu. Taki uniwersal A jak ktos chce poszalec w terenie to proponuje podniesc zawieszenie dobre kapcie do jazdy w terenie i mysle ze tez da rade I JEST TO SUZUKI GRAND VITARA XL-7 2.7L V6 135kW ( 181 konikow )
~Pablo
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Suzuki SX4 II
Optymalne auto dla naszej rodziny (2+1+pies). Szukając samochodu staraliśmy się znaleźć auto, które będzie generować jak najmniej problemów na przestrzeni lat, więc z góry odrzuciliśmy diesle i turbo-benzyny. Gdy dodaliśmy kryterium cenowe oraz gabarytowe na placu boju zostały w sumie tylko SX-4, i30 i ceed. S-cross wygrał, bo jako jedyny w tym towarzystwie był crossoverem, co dla mnie znaczenia nie miało, ale dla żony (i syna) owszem.

Dziennik kosztów dla Suzuki

7,5
7,7
11,8
~Dzięcioł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Suzuki Liana I
Szukałem autka nie jakiegoś hiper super za parę groszy, ale szukałem autka taniego w eksploatacji do którego coś mogę włożyć i pojechać. Udało się i to dobrze, tym bardziej, że jest ono MADE IN JAPAN co widać w jakości produkcji. Od zamykania drzwi do niskiego spalania. Polecam!
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Suzuki Jimny I
Nie bądźcie naiwni- 1. auto typowo kobiece... sratatata...na zakupy -fakt moja laska lubi nim jeździć, ale to twarda kobita;) 2. najlepsze na świecie auto terenowe, Land Rovery wysiadają...blablabla- fakt, że jest dzielne i sam mam zamiar pojeździć w rajdach, ale jest za słaby silnik i siada w błocie na mostach, bo są za nisko. Oczywiście wszystko można stuningować za odpowiednią kasę. 3. jakość blach jest lepsza niż w samurai\'u- fakt, że...
~Paweł
SUV 1.6 VVT 120KM 88kW
Suzuki Vitara III
Autko bardzo pozytywnie zaskakuje - komentarze redakcji kompletnie niezrozumiałe. Stonowana, ale przyjemna dla oka stylistyka, zawieszenie rewelacja, silnik oszczędny, ale jak przycisnąć to idzie - w końcu to norma Euro 6 a nie bolid F1.
~Dżumek
SUV 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Suzuki Vitara III
Stylistycznie podoba mi się toporność Suzuki, plastiki nie przeszkadzają, a w tym aucie są o niebo lepsze niż w Grand Vitarze, przynajmniej nie piszczą. Zdecydowanie cichsze, można słuchać radia. Inna rzecz, że głośniki warto wymienić, bo fabrycznie montowane to chyba jakieś niewprawne małe chińskie rączki składały. Samochodzik rączy, jeździ lepiej (żwawiej) niż poprzednie mimo zdecydowanie mniejszego silnika. Na właściwościach terenowych...
~js
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Suzuki Baleno III
Nareszcie coś nowego w segmencie B. Autko o długości 4995 mm wygląda na większe. Nowy silnik, karoseria, obszerna kabina i bagażnik. I tylko tyle, a cena, ktoś zapyta? Autko lepiej doposażone nie jest tanie. Na dodatek indyjski producent, w przypadku awarii lub buuum mamy problem. Nad zakupem warto się zastanowić.
~Raul 1977
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 136KM 100kW
Suzuki Swift V
Auto dość wygodne. Udany kompromis pomiędzy komfortem a pewnością prowadzenia. Jednakże kilka elementów przemawia za tym, że jest to raczej dość udany samochód miejski do sprawnego poruszania się w korkach i na krótszych dystansach niż rasowy hot hatch. Jednym słowem napis "Sport" na tylnej klapie i fotelach jest raczej na wyrost (no ale np. szachy to też sport)

AUTOCENTRUM.PL S.A.