Ocena kierowcy - Suzuki Celerio

Mateusz, 8 lat temu
Rok produkcji 2015
Suzuki Celerio 1.0  68KM 50kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzen w tak malym aucie, 3,60 m a czuje sie o wiele wiecej
praktyczny miejski maluch, jak dla mnie samego czy do okazyjnych wycieczek z przyjaciolmy w czworke, po prostu supe. niewieli pali, przestronny, 6 poduszek powietrznych, kontrola trakcji, czujnik cisnienia w oponach, wyswietlacz zmiany biegu, radio DAB, gniazdo USB. nie place podatku drogowego, bo emisje spalin wynosza jedynie 99g CO2 na km, tanie raty w pakiecie PCP na 30 miesiecy. za podobne pieniadze mozna kupic najtansza smrodliwa dacie sandero
998 cc, malo pali, trzycylindrowy tygrysek zapewnia smiale przyspieszenie ze swiatel
japonska precyzja, biegi same wchodza, elegancko wpadaja w odpowiednie przelozenia
dobrze tlumi nierownosci, komfortowo pokonuje luki i ostre zakrety, dokladnie wiem, gdzie sa kola, wspomaganie dziala tak lekko, ze nie potrzeba zadnego wysilku
do przodu i na boki, wysmienice, musze przyzwyczaic sie do tylnej szyby. tak, jest duza, niestety nigdy nie wiem, ile miejsca zostaje z tylu
siedzi sie wysoko, ale dzieki regulacji wysokosci fotela kierowcy w standardzie, mozna sie spokojnie dostosowac do jazdy, fotele moglyby byc bardziej wyprofilowane, ale przestrzen na glowe, schowki i bagaznik w zupelnosci mi odpowiadaja
Celerio SZ2 nie posiada klimatyzacji, jednak obrotowe wywiewy i poziomy nasilenia wiatraka dzialaja bez zarzutu
jedynym mankamentem jest bok obudowy konsoli, ktory dodatkowo poteguje wrazenie wysokiej pozycji za kierownica, cala noga wpada pod sprzeglo, nie wysune kolana poza komore nog
silnik jest glosny na austostradzie, mruczy milusio na mniejszych obrotach, jednak brakuje wygluszenia
moje najlepsze osiagi to 62,5 mil do galona, auto rzeczywiscie nie spala wiele, elektroniczny wskaznik prawie nie spada
za 6000 funtow Celerio jest najtanszym, najczystrzym i najekonomiczniejszym autem na rynku UK, bogato wyposazony jest zdecydowanym liderem, jesli chodzi o stosunek jakosci do ceny. jest tani, ale jesli wlasciciel rozumie, co kupuje, nie bedzie zawiedzony, ja nie jestem. szkoda, ze celerio nie jest tak doceniane
posiadam auto od sierpnia 2015, nic sie do tej pory nie dzialo
nie ma