Ocena kierowcy - Suzuki x90

Beata, 11 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 4x4 97KM 71kW
Rok produkcji 1996
Suzuki x90 1.6 i 16V 4x4 97KM 71kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Inne : Niezawodność, cechy terenowe, zima mozna pchac zderzakiem śnieg i auto jedzie
Inne : Nie wiem czy ktoś uwierzy ale poza dorocznym przegladem , wymianą oleju, klocków etc to auto nie wymagało wizyt u mechanika
Hura, Hura, Hura. szkoda ze 2 osobowe
90-cio konny silnik pozwala na niezły start na skrzyżowaniu. W terenie radzi sobie z napedem na 4 koła :)
Mimo 240tys km przebiegu skrzynia i lewarek nadal spasowane, bez luzów, biegi wchodza tak jak powinny :)
Napęd na tył nei jest idealny jak robi sie mokro czy na lodzie ale po dołączeniu przodu jest bardzo bardzo trudno aby spowodować poślizg
Do przodu i na boki dobra, widok do tyłu zasłanaija trochę szerokie slupi - ale od czego lusterka
japończyk, wszystko tam gdzie powinno
Zima nie zmarzłam, latem z klimatyzacja - super. Zimą paruje tylna szyba zanim się auto nie rogrzeje
Nie należę do filigranowych babeczek a jednak mieszcze sie doskonale
Po asfaltach super, szybka jazda po kocich łbach albo wertepach powoduje jednak delikatne skrzypienie w okolicach deski rozdzielczej
Ze względu na ekonimiczność założyłam gaz. To Suzuki Vitara w innej karoserii i pali podobnie jak Vitary
Używane japończyki nei sa tanei. Jak ktos chce kupić tanio i jest modelarzem to mozna kupic za połowe kasy Opla albo Forda - ...i nei jeździć tylko siedzieć w warsztacie, płacic za lawine częsci i napraw. 1996 za 8-10tys to moze wydawac się duzo...komus kto nie zna jakosci wykonania tych aut. jak ktoś miał Vitarę to wie ze to rozsądne ceny
Zaskoczenie. Miałam sporo aut, nawet do 10lat młodszych. X-90 składany w Japonii - miód. Uszczelki oryginalne, miekkie , nie pekają , Oryginalne gumy stabilizatora wymieniłam w zeszłym roku
Nie miałam sytuacji że stanął albo nie odpalił - dziadek na którym mozna w pełni polegać. Freelander którego miałam przed suzuki to była skarbonka , chyba dla nadetych angoli tylko, którym duma nie pozwala przyznac ze Freelander to atrapa terenówki, nie to co X-90

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 4x4 97KM 71kW [l/100km]

9,5