Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Syrena – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Syrena

~Michal (Syrena Klub Pomorze)
Furgon 0.9 56KM 41kW
Syrena Bosto I
Przestronne, wygodne auto. Na polu namiotowym nie trzeba namiotu, z tylu spia dwie osoby (bez scisku). Mozna przewiezc kilka pralek naraz (sprawdzone), przy przeprowadzce wysnione - bardzo czesto sie przydaje. No i ten klimat :)
~Kapitan Żbik [email protected]
Syrena 105 I
Mam swoja 105L od 8 lat i nigdy sie z nia nie rozstane.
~Pempek
Syrena 105 I
Autko kultowe ,nie wyobrażam sobie życia bez niego.Byłem ostatnio na zlocie i było zajebiście
~andzrzej b.
Sedan 1.0 40KM 29kW
Syrena 102 I
działa i nie ma z nią kłopotu . Kupiona za 1700 pln
Sedan 1.0 40KM 29kW
Syrena 102 I
Nie wspomnieliśmy o duszy tego samochodu, jak równiez o charakterystycznym dźwięku jaki wydaje. A te dwie cechy u kazdego wywołują zachwyt. Niestety musze sprzedać. :-(
~syreno man
Pick-up 0.8 40KM 29kW
Syrena R20 I
super auto mam tez bosto,104 i 105 i jestem z nich zadowolony!
Syrena 105 I
Mimo wszystko 4. W końcu to też była Syrenka. Chociaż nieco gorsza niż 104. Dużo popsutu "modernizując" auto. Zmiana biegów w podłodze... Ludzie mający takie syreny, przyzwyczaili się że po prostu tak ma być. Potem jak wsiadli do tych z lewarkiem pod kierownicą nie mogli sie nadziwić, jak to dobrze działa (np. mój szwagier, i jego ojciec). Te wszystkie patetnty z Fiata tak samo. Tak na prawdę to z Fiata lepsze były tylko klaksony.
2,5
~R.S
Syrena 105 I
Ten samochód może być uważany albo za złom albo za zabytek.
Syrena 105 I
Syreną byłem w Grecji i Turcji, przejechałem też przez cały Kaukaz aż do granicy ormiańsko-tureckiej. To był, przy odpowiedniej dbałości, kochany samochód ! Zawsze wspominam go z łezką w oku !!!
Syrena 105 I
Swietny samochod za strasznie male pieniadze. Dynamiczny silnik - Syrena w ruchu miejskim nie odstaje od reszty blokujac ruch jak niektore Fiaty 126p :) Czesci sa do wziecia w co drugiej stodole, konstrukcja prosta tak, ze samemu mozna prawie wszystko zrobic. W porownaniu do Trabantow czy maluchow miejsca ogromnie duzo i silnik mocny - a pamietajmy ze to ta sama klasa samochodow malolitrazowych! A i w srodku jest ten niesamowity skarpeciany...