Oceny Syrena – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Syrena

Syrena 105
Swietny samochod za strasznie male pieniadze. Dynamiczny silnik - Syrena w ruchu miejskim nie odstaje od reszty blokujac ruch jak niektore Fiaty 126p :) Czesci sa do wziecia w co drugiej stodole, konstrukcja prosta tak, ze samemu mozna prawie wszystko zrobic. W porownaniu do Trabantow czy maluchow miejsca ogromnie duzo i silnik mocny - a pamietajmy ze to ta sama klasa samochodow malolitrazowych! A i w srodku jest ten niesamowity skarpeciany...
1,5
~JacekZ
Sedan 0.8 27KM 20kW
Syrena 105
szkoda mówić i języka strzępić. Inżynierowie z żerania powinni się wstydzić że takie coś wymyślili.
~WILKU
Pick-up 0.8 40KM 29kW
Syrena R20
OD NIEDAWNA MAM SYRENKE PICKUP R-20 TROCHE JA PRZEROBIŁEM I JAZDA JEST SPOKO
Furgon 0.9 56KM 41kW
Syrena Bosto
Autko przyjemne, jak na przykład rodzice wyrzucą z domu to można w niej mieszkać ;-).... a nawet gości zapraszać.. Samochód = knajpa;)
2,5
~R.S
Syrena 105
Ten samochód może być uważany albo za złom albo za zabytek.
~Marek Rzeszuto
Syrena 105
Choćby nawet nie wiem jak dużo paliła i psuła się, zawsze pozostanie miłym wspomnieniem po "zamierzchłych czasach" i zawsze będzie budziła sympatię wśród innych użytkowników dróg.
Sedan 1.0 40KM 29kW
Syrena 102
Nie wspomnieliśmy o duszy tego samochodu, jak równiez o charakterystycznym dźwięku jaki wydaje. A te dwie cechy u kazdego wywołują zachwyt. Niestety musze sprzedać. :-(
~Franki
Sedan 0.8 27KM 20kW
Syrena 105
Trzeba pamiętać przede wszystkim że jest to samochód który ma swoje lata i swoją historię... za umiejętne użytkowanie i poświęcenie czasu potrafi się odwdzięczyć... Wiadomo, punkty smarowania co określony przebieg, z resztą zawsze można sobie zrobić smarowanie scentralizowane... wiem wiem... oryginał... ale jakie to uproszczenie... poza tym... jazda po mieście i nie tylko to duża przyjemność :) szczególnie jak się ludzie oglądają :)
~Robert [email protected]
Syrena 105
Autko wpaniałe. Już mijają czasy, w których smiano się z syreny. Nie ma dnia, żeby ktoś nie zaczepiał mnie " jak tym się jezdzi, kiedys taką jeździłem....." Auto budzi podziw przechodniów niczym luxusowe ferrari. Jazda sprawia ogromna frajde.
~techno17
Syrena 105
To jest wspaniały samochód... ma zaje***ty kształt i ma swój specyficzny odgłos silnika w środku jest wszystko tak zrobione że naprawde trudno sie pogubić i trudno coś uszkodzić w przeciwieństwie do nowoczesnych samochodów w których gdzie sie tylko dotknie to sie połamie...