Ocena kierowcy - Toyota Carina V Sedan

Silnik 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Rok produkcji 1997
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Karoseria : Po 12 latach tam grama rdzy nie widac , inne niemieckie i francuskie oraz włoskie i pozostałem mogą sie schowac pod tym wzghlędem. Z tymze moje auto nigdy nie widzialo blacharza .
Auto polecam wszystkim tym którzy chca niezawdone uto z w miare dynamicznym silnikiem i co najwazniejsze ekonomicznym. Kupiłem jakis czas temu Avensis II ale to juz nie jest to co Carina E , dlatego tego auta nie sprzedam , bio takiego drugiego sie nie kupi nigdy.
Przy silniku 1.6 16V autko posiada 116KM. Spalanie jest na naskim poziomie a osiagi tez niezłe. Czego chcieć wiecej ??
Czasm biegi wchodza cięzko ale jakimautem nie jezdziłem to w kazdym si tak zdarza.
Układ jezdny naprawde na duzy plus. Przez 200 000km przy zawieszeniu nic nie było dotykane bo nie wymagało to tego i nie wymaga nadal. Komfort zawiesenia: typowo autostradowe do szybkiej jazdy. Ładnie moza z wiekszą prędkosciąwejsc w zakręt. Jednak na miescie juz tak pieknie nie jest. Al coś za coś.
w/g na tle konkurencji a zwlaszcza nowych aut b.dobra
no tutaj to troche kiepsko , w deszczową pogode strasznie szyby parują ,dopiero włączenie klimy pomaga
b.dobra , miejsac w srodku b.duzo , zarówno z przodu jak i na tylnej kanapie , bagaznik sedanie tez spory
kiepskie , kiepskie , kiepskie , jedyne co mnie razi w tym autku to wyciszenie , chyba celowo tak zrobili zeby było słychac \"mruk rasowego silnika ;)\"
Wręcz rewelacja. Auto o takich gabarytach i takich osiągach potrafi na trasie spalić 5l/100km. To wynik który rzadko które auto moze sie poszczycic. Nawet nie mysle o instalacji gazowej w niej bo po co jak mało pali.
cena dosc wysoka jak auta z tego rocznika , ale za jakosc trzeba płacic . Nawet avensisI potrafią byc w nizszych cenach jak starsze cariny E
Co tu duzo pisać, legendarna niezawodnosc nie wzieła sie z ksiezyca. Auto odkad mam to ani jednej usterki nie maiało. Wymienia sie tylko płyny eksploatacyjne.A mam auto od nowosci kupione w salonie.
Nic takiego nie miało miejsca. Juz nie robia takich aut jak carina.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW [l/100km]

6,4