Ocena kierowcy - Toyota Carina V Sedan

Jarek, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Rok produkcji 1995
Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest naprawdę super nie miałem jeszcze takiej maszyny 1,6 a chodzi jak 2,0 180km/h to nie jest problem jest naprawdę szybka jak dla mnie
Karoseria : rdza
Silnik : bierze olej
Inne : cieknie woda do kabiny przez wszystkie drzwi
miałem lepsze samochody za mniejsze pieniądze Toyota jest poprostu przereklamowana
na 10 tyś km bierze około 2 litry oleju podobno to Toyota a bierze ;) a samochód nie był zajechany jest od pierwszego właściciela
Skrzynia ok trochę haczy ale jest ok
na suchym 130 km/h w zakrętach i trzyma się super gorzej jak deszcz pada nie radze szybciej jak 90 km jechać poprostu wypada z zakrętu na nowych oponach michelen
nie mam uwag po za tym że przez szyby do drzwi woda cieknie do środka i jest mokra podłoga no i śmierdzi
nie mam uwag jest oki coś gwiżdze przy 150km/h
Tu jest tragedia nie mam klimy a nawiewy kiepsko działają w poprzednim samochodzie było o wiele lepiej porażka Toyoty - wentylator jest w kabinie no i chałasuje
tu nie mam uwag dużo miejsca chociaż fotele kicha nie trzymają na zakrętach taka kanapa dla wójka w poprzednim samochodzie były lepsze fotele a to była tylko astra 95 rok
Carina jet poprostu głośna chodzi na trasie jest cicho do 100 km/h a w miieście przy starcie ze świateł jest napradę głoścniej niż w oplu tragedia
POdobno Toyota mało pali to nie prawda - trasa 10,5 gazu miasto 12,5 przy normalnej jeździe ale nie szybciej jak 150 km/h na benzynie miasto 10l trasa 8 l Ceny napraw naprawa hamulcy tył 300 zł w tym bębny i szczęki gumy stabilizatora tył 30 zł nic pozatym nie naprawiałem chociaż bierze oliwkę i trzeba zrobić pierścionki a to napewno będzie kosztować
Jest droga za model sedan z 1995 roku od pierwszego Pana z garażu zapłaciłem 12 tyś zł krajowy bezwypadkowy nigdy nigdzie nie malowany. Za te pieniądze można mieć nowocześniejszy samochód Carina to przestarzała technologia.
Nie polecam tego samochody rdza wychodzi na drzwiach woda cieknie do środka a samochód nie jest powypadkowy, ale to dobry samochód bo się nie psuje taki wartburg w innej oprawie tandetne plastikowe wnętrze głośne przeraża mnie czasem prostota tego samochodu
j/w

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW [l/100km]