Ocena kierowcy - Toyota Celica V Coupe

PrzemGT, 13 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 156KM 115kW
Rok produkcji 1990
Toyota Celica V Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
Silnik : Poezja. Świetny jest cudowny poprostu polecem szczególnie z tą jednostką (1.6 za słabe) a turbo polecam tymbardziej:)
Silnik : Cewka, przewody
Zawieszenie : TULEJE!!!!!!!!!!!!!! drążki
Układ elektryczny : Silniczek od podnoszenia szyb i regulacji świateł
Pomimo wielu usterek i tak kocham to auto. Jest piękne(przypominam że lata `90) a taka sylwetka nie grzeszy nawet w dzisiejszych czasach. Japońce to przewidzieli i chwała im za to. BMW w tych czasach kwadratowe a cela okrąglutka:) I te światła ahhhhhh :) poezja. Nie chce sie z niej wysiadać. Jak najbardziej polecam to auto. Każdy się za nią ogląda a i kopa ma niezłego. Idzie poszaleć. Super wygląd cóż chcieć więcej. Tylko trzeba trochę czasu poświecić jej a napewno da wiele frajdy.POLECAM !!!!!!!! Kocham moja malutką celinka:*
Silnik dynamiczny, żwawy ogólnie chyba najlepsze co jest w tym samochodzie(jak dla mnie). Potrafi dać dużo radości kierowcy, ale trzeba się nim umiejętnie obsługiwać. No i LPG= tanio ;)
Mogło by być lepiej... Jak była nowa to synchronizatory pewnie działały a teraz to...
Świetne sie prowadzi. Jak przyklejone. Oczywiście to napęd na przód wiec charakteryzuje się podsterownością.
Kto na to zwraca uwagę w takim aucie?? Chyba nie o to chodzi. A nawiasem mówiąc z przyciemnianymi szybami nic nie widać:)
Wszystko na miejscu, wszystko jak trzeba. Nawet ja(193cm wzrostu) znajdę miejsce i jest mi super wygodnie.
Nie wiem jak u innych ale u mnie przy zamkniętej środkowej klapce od nawiewu świszczy... Strasznie wkurza ale idzie się przyzwyczaić. Aha i nie zamyka do końca ten nawiew. Małe auto to i szybko nagrzewa.
No i taaaa... Ja (193cm) bez problemu się mieszczę i jest mi bardzo wygodnie jak w żadnym innym samochodzie. Auto dla 2 os. Bo pasażerów do bagażnika bo wiecej miejsca niż z tyłu ;)
Cele nie króluje tutaj. Ale muzyka silnika piękna wiec mnie to nieprzeszkadza.(tłumik ulter to ryczy jak głupia ale silnik i tak przekrzykuje wydech xD)
A tu jak dla mnie niefajnie... Pali jak smok, napraw dużo(bynajmniej u mojej celi). Wymaga nakładu kasy i czasu i uwagi. A jak ją zdradzisz to się psuje. Uważaj bardzo czuła:)
Ja wiem... Kupiłem tanio a teraz dokładam nieszczędzcie na nią. Więcej kasy to czyste sumienie.
Lipa. Pierdułki to lecą jak głupie. A tu przełączniczek, a tu światełko a tu tamto... Masakra. Autem trzeba sie delektować a nie wkurzać jak coś niedzieła. Troche podeszły wiek ale kogo to interesuje??
No to cela mnie zawiodła... Co chwila coś leci... Nie odpala... Zawieszenie co rusz... Elektryka... Ja mam albo felerny model egzemplarz albo takie już są a inni użytkownicy tylko kolorują ze jest dobrze...

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 156KM 115kW [l/100km]

14,7