Ocena kierowcy - Toyota Celica V Coupe

nie jestem właścicielem tylko braciszek i porównuje celice do bmw 318 is e30, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 16V Turbo 4WD 204KM 150kW
Rok produkcji 1990
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Toyota Celica V Coupe 2.0 i 16V Turbo 4WD 204KM 150kW 1989-1994 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : permanętny 49% do 51% rewelka!!!!!
jakość wykonczenia wnętrza i materiały takie sobie w betce o wiele lepsze wykonanie ale biorąc pod uwafę całokształt to 2 do jednego dla toyoty
silnik oceniam na 4 gwiazdki ja nie jestem włascicielem tegoż pojazdu lecz mój brat samochód porównuje do bmw e30 318 is z 1990 roku którego posiadaczem byłem ja silnik bezawaryjny kultura pracy bardzo dobra lecz wydaje mi sie że beema miała to coś w kulturze pracy silnika czego brakowało w toyocie.
pięć do czterech dla bmw
sztywne sportowe czteronapędowe zima rewelka deszcz rewelka trakcja bajera permanętny 4x4 naprawde super i bezawaryjny nie ukrywam lepsze doznania i frajdę dawała "is-ka" ale to chyba przez to ze tył napęd .nie raz braciszek toyotą mnie w zime wyciągał z podwórka bo nie byłem w stanie nawet ruszyć beemką
to nie CC ani inny malutki pojazd więc widoczność normalna bez zadnego entuzjazmu maska troszkę długa z przodu i można nią gdzieś zachaczyć na parkingu ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia
TOYOTA pięć z plusem a bmw 6.0
ok beemka wygrywa
to jest samochód 2+2
ok
2 litry turbo TURBO żYJE TURBO PIJE
ten samochód jako nowy kosztował ponad 50 tyś marek niemieckich obecnie nowe takie pojazdy tej klasy jak subaru wrx czy evo 9 a w jesieni 2007 evo 10 kosztują około 200 tyś pln CZY TO JEST DUżO ????? NIEEEEE tylko ZAROBKI MAMY DO DU..... W TYM KRAJU.
w porównaniu do betki to ją bije na łeb i szyje co będe pisać to przecież japończyk !!!
brak poważnych usterek w celice i w bmw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V Turbo 4WD 204KM 150kW [l/100km]

12,9