Ocena kierowcy - Toyota Corolla Verso E120

vogod, 7 lat temu
Silnik 1.8 VVT-i 130KM 96kW
Rok produkcji 2006
Toyota Corolla Verso E120 1.8 VVT-i 130KM 96kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Pozytywne zaskoczenie to silnik 1,8 129KM . Jak na tą pojemność super daje radę. Można powyprzedzać, oczywiście to VVTi więc trzeba przykręcić na obrotach ale po tym jak testowałem 1,6 to stwierdzam. Tylko 1,8 do tego samochodu. Chyba że nie będziesz wyprzedzał nikogo to kupuj 1,6 ;)
Jest super. Daję 4 gwiazdki za trochę twarde zawieszenie na Polskie drogi. Kiedy jakość nawierzchni jest dobra jedzie się super, kiedy jest nierówno i z dziurami trochę jest to odczuwalne. Poza tym reszta spełnia moje oczekiwania.
Silnik super przyspiesza. Odradzam kupowanie 1,6. Chyba że masz więcej niż 60 lat ;)
Jest dobrze. Ale zawsze może być lepiej.
Nie mam się do czego przyczepić.
Super
Na świetnym poziomie. Dmucha jak trzeba :D
Przestrzeń zgodna z oczekiwaniami. Czyli BDB!
Trochę słychać silnik powyżej 3tyś. reszta ok
Jest ok. Po opiniach spalania na tym portalu myślałem że będzie gorzej. Ale po przejechaniu 2000 km widzę że mieszczę się w ok. 6,5 l/100 , oczywiście przy oszczędnej jeździe bez szaleństwa. na trasie ok 80km/h udaje się zejść do 6,1L . A gdy trzeba pogonić to ok 7L/100. Jestem zadowolony. Obawiałęm się że będzie 9 ale to już naprawdę trzeba pocisnąć dobrze żeby złapać taki wynik
Nie żałuję zakupu. Verso spełnia moje oczekiwania. Polecam każdemu kto się zastanawia nad kupnem. Świetne autko.
Wymieniłem sprzęgło przy 215 tyś. Ale to standardowe zużycie. Oleju dużo nie bierze. Wszystko działa.
Nie miałem poważnych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 VVT-i 130KM 96kW [l/100km]

6,8