Ocena kierowcy - Toyota Proace II Furgon Brygadowy Medium

Nowak, 4 lata temu
Silnik 2.0 D-4D 150KM 110kW
Rok produkcji 2019
Toyota Proace II Furgon Brygadowy Medium 2.0 D-4D 150KM 110kW od 2017 - Oceń swoje auto
Silnik : auto kupiłem dla silnika i to chyba błąd.Ale jedno auto już mam z tym silnikiem i jest super
Układ elektryczny : jak na 2 miesięczne auto to już druga usterka. 1 awaria systemu start stop /czas naprawy 2 tygodnie/ 2 zapaliły się kontrolki /usterka ABS, Ciśnienia opon, hamulec pod górkę ,asr/ Po chwili zgasły,po podlączeniu komputera nie stwierdzono błędów kazano jezdzić dalej. Zobaczymy co się stanie. Przy takim przebiegu nie powinienem spędzić w serwisie ani minuty.Czy to Toyota? Nie to Francuz!!!!
Fajne Auto , dosyć dobrze się prowadzi,chyba za miękkie, za dużo elektroniki skoro Serwis Toyoty ma problemy z usunięciem awarii.Brak chyba szkoleń w Francji. Miałem VW T5 Transporter na serwis jezdziłem na wymianę oleju,filtrów czy klocków hamulcowych. Pierwsza awaria to dwu masa przy 250TYS km . A tu aż się boję!!!
Największa zaleta tego auta
Przy zimnym silniku nie można wrzucić wstecznego.Trzeba na sucho przesunąć lewarek z 1 biegu na drugi wtedy jest łatwiej
Może być
Ładna sylwetka .
W prawym słupku potrafi się schować auto.
Na czwórkę
Na razie OK.
KANAPA Z PRZODU MAŁO WYGODNA . PASAŻER SIADAJĄC OBOK KIEROWCY ZAHACZA O LUSTERKO WSTECZNE.oparcie w kanapie przedniej powinno być składane
Przy wietrznej pogodzie duży szum.
Na razie auto na gwarancji a za paliwo zawsze trzeba płacić.
Za wysoka
Na razie kłopoty z elektroniką a co dalej czas pokarze.
Elektronika dla mnie to bardzo poważne usterki bo nawet w serwisie rozkładają ręce. A ja nie wiem czy wrócę do domu .To nie Toyota to Francuz. Japończycy za bardzo zaufali Żabojadom.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D-4D 150KM 110kW [l/100km]

7,6