Ocena kierowcy - Toyota Sienna I

Kocioł, 6 lat temu
Silnik 3.0 V6 24V 197KM 145kW
Rok produkcji 1998
Toyota Sienna I 3.0 V6 24V 197KM 145kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Inne : nie byłem zaskoczony,wiedziałem że będzie nie zawodny
Inne : siłownik od centralnego zamka,w przesówanych dzwiach
auto bezawaryjne aż do znudzenia,,nigdy nie miałem awarii,zapewne część żarówek jest nadal oryginalna ,tego lata pojechałem znad Bałtyku do Izmir w Turcji,3000 km w jedną stronę,bez przygotowania,bez dolewki oleju,wyjazd z pod bloku jak do pracy,nawet nic nie zaskrzypiało,wielokrotnie chciałem sprzedać,ale jak przychodziło co do czego , rura mi miękła
klasyka,,fajnie się zbiera tak od 100 do 150,leciutko mruczy,jak depniesz ryczy przyjemnie ,żadne tam dzisiejsze 1,2 i 4 sprężarki =200km
przydał by się jeszcze jeden bieg,ale jest ok,znajomy który jezydzi Dodge Caravan ,że toj toj lepiej się zbiera i jest cichszy
dobrze znosi Polskie drogi,przy dużych prędkościach mam wrażenie że "przysiada"
fotele kapitańskie nawiew na każdą głowę,otchłań na nogi,cichy
wszystko intuicyjne,po ciemku możesz przełączać wszystko,klasyczne pokrętła nie i wyświetlacze,tak lubię,w lewo zimno,w prawo ciepło,bez zbędnego klikania i odwracania uwagi od drogi
no jest trochę szklarnia więc i zchłodzenie i ogrzanie trwa dłużej niż w Golfie,ale nie do przesady
kierowca jest tu jak na mostku kapitańskim,wysoko,podłokietnik,tempomat ,zimny łokieć i połykasz kilometry,reszta jak w dobrym salonie
jest ok,cicho,ale i fajnie zawarczy jak depniesz
jest w lpg,więc fajnie,nie przekracza mi 15 litrów,jak chce przyoszczędzić ,jadąc na autostradzie 110-120 schodzi do około 12
w 10,auto może warte teraz z 10 tyś,jak zadbasz,zrobisz co trzeba,będzie cię zawsze do domu dowozić
odpadło mi pokrętło od radia,(mam oryginalnego kaseciaka toyota"co tam jeszcze,chmm,przepaliła mi się kiedyś żarówka
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 24V 197KM 145kW [l/100km]