Ocena kierowcy - Toyota Tercel V

Panstan, 13 lat temu
Silnik 1.5 i 94KM 69kW
Rok produkcji 1999
Toyota Tercel V 1.5 i 94KM 69kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Inne : nic mnie nie zaskoczyło, kupiłem samochód po uprzednim tzw wywiadzie środowiskowym, na dojazdy do pracy, przebieg roczny 25k km, zero problemów, jedyne czego mi brakuje to ABS; przy odp dbałości o samochód, przejedzie 500-600 000 km Dodaję drugi komentarz po drugim roku eksploatacji, kiedy poznałem auto bliżej.Polecam.
polecam, ekonomiczne,niezawodne auto,wersja kanadyjska; co prawda słabo wyposażona [1 poduszka powietrzna,ogrzewana tylna szyba, brak ABS, brak elektryki (nie psuje się bo nie ma co się psuć), jest za to klimatyzacja [działa super], wersja 5 biegowa manual.Bagażnik wystarczający, składane tylne siedzenia [60/40], oryginalne opony 13\';zasięg na baku paliwa do 600 km,
pięknie pracuje,dość elastyczny,
poprawna praca,czasami haczy
wentylacja działa poprawnie,klimatyzacja ok, schładza szybko
z przodu duzo miejsca, nawet dla kierowcy/pasażera pow 185 cm, z tyłu tragedia, dla niskich szczupłych osób,
wyciszenie niezbyt dobre,przy autostradowych szybkościach dość duzy hałas
ekonomiczność to drugie imie tego samochodziku, polecam, nawet lepszy od diesla ;) koszty napraw prawie żadne, niezawodny, usterkowośc żadna, jak to mówią \"lać i jechać\"
proste auto z prostym silnikiem,bez elektryki, klasyczne auto sprzed ery elektroniki.
nic nie zaskoczyło,żadnych usterek, uzupełniłem tylko gaz w klimatyzacji, działa bez zarzutu
brak usterek, dosłownie żadnych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 94KM 69kW [l/100km]