Ocena kierowcy - Trabant 1.1 N

Gruby TBG, 18 lat temu
Rok produkcji 1991
Trabant 1.1 N 1.1 41KM 30kW 1990-1991 - Oceń swoje auto
Zajefajny kształt nadwozia w środku też nie jest gorzej, możliwości tuningu optycznego i technicznego, prosta budowa można sobie radzić samemu.
Silnik pracuje u mnie ładnie nie mam problemów tylko jak się nie jeździ dłuższy okres to popychacze troche stukają. No gaźnik mógłby być lepszy jakiś taki bardziej oszczędniejszy no i żeby nie dławił mi tak bardzo silnika gdy jest zimny był by GIT.
1,2,3,4 SUPER, czasami jedynka wchodzi topornie, no i wsteczny troche denerwujący ale to wszystko.
Jak się toczysz to nie trzeba Ci wspomagania, extra precyzyjny, żadnych luzów jak się parkuje gdzieś w jakiejś ciasnocie to trzeba się napracować żeby skręcać kołami na postoju.
Ogólnie przyzwoita tylko jak stane jako pierwszy naświatłach i za blisko to musze głowe kłaść prawie na kierownicy żeby zobaczyć czy już jest zielone.
Po regulacji gaźnika nawet pali przyzwoicie, nie mam większych zastrzeżeń. Części dosyć tanie i dostępne.
SUPER grzeje w zimie, jak silnik się zagrzeje po 5-10 min jak się włączy dmuchawe to grzeje że można w podkoszulku jechać i się pocić gdy na zew. jest - 10 stopni
No nie powiem trochę ciasno jest szczególnie dla grubych osób lub wysokich. Najlepiej mieć tyle wzrostu co ja 172 cm i ważyć 70-74 kg
Cisza jest aż za duża jak włącze radio dosyć cicho to właściwie nie słysze silnika jak mam zamknięte szyby jak otwarte to się orientuje kiedy bieg zmienić.
Tak jak mówiłem po reg. gaźnika może być. Nie pali za dużo ani za mało na trasie ok 5 mieszanym 6-7 po miescie 7-8 litrow
Cena do jakości no ja jestem zadwolony 2500 zł za 14 letni samochód moze nie ma klimy, drewna, abs-u, wspomagania kierownicy czy hamulców (wspomagania) ale saochód mi się ten podobał od dawna i chciałem go mieć. Samochody w tym wieku przeważnie gniją a mój jest lux.
Narazie awarii brak. Zamki od drzwi są trochę nie bardzo bo lubią się drzwi nie domykać. Hmmm no i tyle.
Żadnych poważnych usterek jak się dba to się ma.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 41KM 30kW [l/100km]

6,7