Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Trabant – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Trabant

~FINCZER
Trabant 1.1 I
ZOSTAŁ PO DZIADKU I ZAL BYŁO ZŁOMOWAC,,,,,,,AUTO DLA WYJATKOWO WYZWOLONYCH LUDZI KTÓRZY MAJA W DUPIE PRESTIZ I NIE INTERESUJE ICH JAKI KOLOR FABII KUPIL SOBIE NIEDOROZWINIETY SĄSIAD ..........PODZIWIAM LUDZI JEZDZĄCYCH NA CODZIEŃ TYM BOLIDEM ZA ORGINALNOSC I ODWAGE ...PRECZ Z RUTYNĄ
Trabant 1.1 I
Auto kupiłem od kobiety, ogólnie było bardzo zaniedbane, brudne itd aż nie mogłem uwierzyć że kobieta jest w stanie tak zaniedbać auto. Ale jak naprawiłem wszystkie usterki, wyprałem tapicerkę i pożądnie wszystko umyłem to się okazało że jedak się nie myliłem że warto było kupić to auto.
Tramp 0.6 26KM 19kW
Trabant 601 I
Zaparkuje wszedzie, zuzycie paliwa minimalne, dostepnosc czesci bezproblemowa, mozliwosc naprawy samodzielnie - zadnych warsztatow.
Trabant 1.1 I
dobre auto na start tanie w kupnie tanie w utrzymaniu zwlaszcza jak ma LPG..trzeba szukac zadbane sztuki co nie jest teraz proste bo auto robi sie hobbistyczne
~mantex
Trabant 1.1 I
typowo oldschoolowy samochód :) ma swoje wady ale czego wymagać od ponad 20 letniego samochodu
Universal 1.1 41KM 30kW
Trabant 1.1 I
Swietny klasyk i styl jakiego nigdzie już nie kupisz. Zeby auto kochac musisz je poznać, żeby je poznać musisz przy nim grzebać, a żeby grzebać musi ci się psuć! Pod względem awaryjności o niebo lepiej od 126p, dużo trwalszy napęd i kultowa stylistyka. No i ten niesamowity bagażnik...
~Emilo
Trabant 1.1 I
Małe zwinne miejskie autko. Na szczęście mój tata był właścicielem tego auta od 1995r i zawsze pomoże bo ma jego budowę już w małym paluszku :D Trabi to cud niemieckich inżynierów :D Tylko szkoda że ta skrzynia jest 4 biegowa :P Bagażnik jak na takie małe autko jest dość duży, bagaże 4 osób na tygodniowy wyjazd mieszczą się idealnie :]
~zaściankowy
N 0.6 26KM 19kW
Trabant 601 I
No może mało obiektywnie, ale to wspaniałe autko. Skręca, hamuje, zwraca uwagę. Jest praktyczne i ergonomiczne. Zwrotne i nie duże, choć wielkie. Taka limuzyna choć do miasta i lekkiej turystyki.
Dziennik kosztów dla Trabant
8,7
10,3
~ra-V
Trabant 1.1 I
MOTTO POSIADACZY TRABANTA: Samochód jest do jeżdżenia, a nie do oglądanie.
Trabant 1.1 I
Powiedzmy za całokształt bardzo dobrze.Dalekie trasy to pryszcz.4 razy byliśmy na zlocie w Zwickau,plus wyjazdy po kraju ale przebieg mówi sam za siebie.