Oceny Trabant – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Trabant

~Emilo
Trabant 1.1
Małe zwinne miejskie autko. Na szczęście mój tata był właścicielem tego auta od 1995r i zawsze pomoże bo ma jego budowę już w małym paluszku :D Trabi to cud niemieckich inżynierów :D Tylko szkoda że ta skrzynia jest 4 biegowa :P Bagażnik jak na takie małe autko jest dość duży, bagaże 4 osób na tygodniowy wyjazd mieszczą się idealnie :]
Universal 0.6 26KM 19kW
Trabant 601
Fajne autko do zabawy, pokręceniu śrubek i przejechaniu się w "niedzielkę". Na codzień mam czym jeździć, trabik ma ładnie wyglądać i dawać radość :)
Universal 1.3 58KM 43kW
Trabant 1.1
Auto kupiłem od kobiety, ogólnie było bardzo zaniedbane, brudne itd aż nie mogłem uwierzyć że kobieta jest w stanie tak zaniedbać auto. Ale jak naprawiłem wszystkie usterki, wyprałem tapicerkę i pożądnie wszystko umyłem to się okazało że jedak się nie myliłem że warto było kupić to auto.
~Marcin Malinowski
Trabant 601
Auto dla pasjonata. Trzeba je kochać żeby docenić jego piękno. Jest to auto wyjątkowe :)
Universal 1.1 41KM 30kW
Trabant 1.1
bardzo dobre Tylko szkoda że zaniechano produkcji Karoseria mogła być lepiej wymodelowana
~zaściankowy
Trabant 601
No może mało obiektywnie, ale to wspaniałe autko. Skręca, hamuje, zwraca uwagę. Jest praktyczne i ergonomiczne. Zwrotne i nie duże, choć wielkie. Taka limuzyna choć do miasta i lekkiej turystyki.
Trabant 1.1
Powiedzmy za całokształt bardzo dobrze.Dalekie trasy to pryszcz.4 razy byliśmy na zlocie w Zwickau,plus wyjazdy po kraju ale przebieg mówi sam za siebie.
Trabant 1.1
Auto kupiłem os sąsiada, egzemplarz bardzo zadbany pod względem technichnym jak i wizualnym. Do końca służył wiernie byłem na wielu spotkaniach trabanciarzy, super spotkania miła atmosfera polecam. Trabi nigdy mnie nie zawiódł, ale dbałem o niego bardzo więc chyba się odwdzięczył za to, tzn; wymieniałem wszystko na bieżąco jak coś wymagało naprawy lub regulacji to natychmiast było to naprawiane.
~bartek zamo
Trabant 601
jest mocny i mega zajebisty każdy kto go miał lub posiada wie o co chodzi pozddrawiam
~ra-V
Trabant 1.1
MOTTO POSIADACZY TRABANTA: Samochód jest do jeżdżenia, a nie do oglądanie.