Ocena kierowcy - Trabant 1.1 Universal

Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 1991
Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 - Oceń swoje auto
jestem fanem trabantow Najpierw jezdzilem 601 a potem spelnilem swoje mazenia o 1,1 zapraaszam na strone milosnikow trabantow... www.cartoontrabant.wlkp.prv.pl trabant to nie tylko samochod to styl bycia
na bendzynie idzie jak pocisk, na gazie jest slabszy ale bierzre wszystko do 1100 pojemnosci...aha i jest na tyle mocny ze dwa worki ziemniakow w bagazniku nie robi roznicy
ze wzgledu na brak piattego biegu, przy 140 silnik wyje jak młuckarnia i spalanie by spadlo
dobry, nie narzekam polosie wytrzymuja dyrzo jak na tyle przesilen ile dostaja od skrzyni, miekki top dobre na nasze dziurawe drogi ale nie trzyma sie ciasno w zakretach
akwarium rzeczywiscie ale nie ma problemu z parkowaniem i pozatym kat natarcia przedniej szyby ...mala szyba szybciej odtaje zima
ja mam kombi wiec wloze nawet dwa monitory 17 cali... a po malych przeróbkach po rozłozeniu tylnich siedzen uzyskujemy 2,0x1,4 miejsca na lezenie np SPAC w aucie
w poruwnaniu do maluchow i innych aut to rewelacja 3 minuty ostrej jazdy i cieprlko bije po nogach...
po zmianie fotyelina z peugota lub citroena nie przeskadza juz nadwozie 3 drzwiowe pozartym tak malego z zewnatrz i duzego w srodku auta nie kupi sie za te pieniadze
ja swojego stylizuje na 601 (wymiana maski) wiec wlaczjac wentylator slysze caly silni9k - klasyczna maska nie jest zle jesli nie przeciaga sie go na pbrotach
m0owia ze duzo pali ale to silnik starej konstrukcji- benzyna 6 trasa /8,5 miasto/ 7,5 mieszany naq gazie trzeba doliczyc ze dwa litrzy co do napraw to wyposazenie pasuje z 601(szyby, poszycie) a silnik to jak kazdy VW drogo ...
1,1 do lekich poprawek mozna kupic za 1500-2000 zlotych a jakie uuto za ta kase inne .... nie ma innego tak TIP ECONOMO auta
te auta nie sa produkowane od 10 lat i tak jak kazde auto wiekowe co rusz sie cos popsuje...ale zadziej niz maluch lub stare skody
tak male uto z tak mocnym silnikiem trudna zarznac (ze tak powiem) ale nieumiejetna jazda zniszczy kazdy silnik minusem jest to ze 1,1 sa gorzej zakonserwowane od 601 (podwozie) i szybka leca progi i nadkola
Trabant 1.1 Universal